Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Yüksek Yere Tırmanmak

Rüyada yüksek yere tırmanmak neye işarettir?

Ben 4 aylık hamileyim, rüyamda da yine 4 aylık hamile halimde uçurum gibi bir tepeye, dağ gibi değil ama yinede epey yüksek bir yere tırmanmaya çalışıyorum ama yarıya geldiğimde zorlanıyorum, geri de inemiyorum zor bela tepeye çıkıyorum, orada bir büfe var, ben kuruyemişçide çalışıyorum, o büfe de bizim müşterilerden birisiymiş, bana sipariş veriyor, sonra ben ona yol soruyorum buradan nasıl aşağıya dönebilirim diye, tarif ediyor ama yolun beni sürdüğü yer 17-18 sene önce yaşadığım mahalle.
bu kadar uzun oldu baya ama yorumlarsanız çok mutlu olurum, sevgilerle.

Rüyada yüksek yere tırmanmak yorumu

Rüyada yüksek bir yere tırmandığını görmek genel anlamda rüyayı gören insanın hayatında ortaya çıkacak bazı güzel olaylar neticesinde hedeflerini yükselteceğini, istikbalinin parlak, şansının ise açık olacağına rivayet edilir. Bu rüya öte yandan kişi hakkında güzel, hayırlı ve iyi olan şeylere işaret eder. Gördüğünüz rüya hamileliğiniz hakkında bazı endişe ve korkularınız olduğunu ifade etmektedir ve bu gayet normaldir. Detaylı bilgi için lütfen inceleyiniz hamile rüya tabiri sayfası.

“Rüyada Yüksek Yere Tırmanmak” için bir yanıt

rüyamda ip sararken içinden mavi büyüklü küçüklü boncuklar çıktı ve boncukları ayarlayıp boynuma takmak için aldım rüyamı yorumlarsanız sevinirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir