Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Yükseklik Korkusu Görmek

Rüyada yükseklik korkusu görmek neye işarettir?

Selam, gece rüyamda uzun zamandır göremediğim, şu an başka bir arkadaşımla evli olan kardeşim gibi gördüğüm bir kız arkadaşımın kucağına başımı koyduğumu gördüm, ancak sanki uçurum kıyısı gibi çok yüksek bir yerdeydik, aşağısı çok güzel görünüyordu ve normal hayatta da yükseklik korkum olduğu için rüyamda sağ kolum şiddetli bir şekilde titriyordu.

Yoğun bir korkma duygusuyla uyandım,bu ne demek? yorumlarsanız sevinirim.

Rüyada yükseklik korkusu görmek neye yorulur?

Rüyada yükseklik korkusu görmekRüyada yükseklik korkusu görmek, yüksekten korktuğunu ya da yükseklik korkusu yaşadığını görmek rüya sahibinin ulaşamayacağı hedefler için çalıştığını gösterir. Bu rüya kişinin hedeflerini gözden geçirmesini tavsiye ediyor da olabilir. Bunu en iyi rüya sahibi kendisi anlayabilir ve ona göre davranmalıdır. Rüyada yüksekten korkan birini görmek ise aslında bir çatışma ya da uyanık yaşamda karşı karşıya olduğunuz bir korkuyu temsil eder. Sizin bir şeyleri inkar ettiğinizi veya kendinize ait bir yönünü reddettiğinizi gösterir.

“Rüyada Yükseklik Korkusu Görmek” için bir yanıt

49 yaşındayım, evliyim, ev hanımıyım, kızım yeni mezun oldu iş bulması için dua ediyorum, iyi bir yerlere gelmesi için kaygılarım var. Rüyamda kendi kızımı ve büyük amcamın kızını 19. Kattan bana bakarken gördüm, ikisi de bekar 20 yaşlarında. Rüyamda düşecekler diye korkuyordum ama onlar korkmuyorlardı, rüyamdan etkilendim, anlamını merak ediyorum, şimdiden teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir