Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Yüksekten Uçtuğunu Görmek

Rüyada yüksekten uçmak neye işaret eder?

Ben çok uzun zamandır yüksek yerlerle ilgili rüyalar görüyorum. Hatırladığım tüm rüyalarımda yüksekteyim. Bazen uçtuğumu görüyorum ama genelde çok yüksek bir binadan başka yüksek bir binaya atlayarak geçmeye çalışıyorum. Bazı zamanlar o kadar yüksek yerler oluyor ki bazen rüyada sadece korku hissediyorum. Ruh halimde bir sıkıntım yok, hayatı normal giden biriyim. Çok fazla bu rüyaları görmek, bir apartmandan başka bir apartmana geçtiğimi görmek ne olarak yorumlanabilir?
23 yaşında bekar bayan.

Rüyada yüksekten uçtuğunu görmek tabiri

Sık sık aynı rüyayı ya da benzer konularda rüyaları görmek o rüyaların önemli mesaj vermekte olduğunu ya da sizin o mesajı anlayamadığınızı gösterir. Yazdığınıza göre rüyalarınız genelikle bir yerden başka bir yere sanki uçarak – atlayarak geçme şeklinde ve Rüyada damdan dama uçtuğunu görmek olarak düşünülürse Güçlü, mevki sahibi biri tarafından destekleneceğini gösterir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada uçmak, uçtuğunu görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yüksekten Uçtuğunu Görmek” için 2 yanıt

Rüyada denizin üstünde uçmak
Rüyamda eski sevgilim ile bir uçağa iple bağlanmış denizin üstünde uçuyorduk ama onun bağlı olduğu ip koptu ve o aşağı düştü, vücudu parçalandı.
Kimden: şebnem
Cinsiyetiniz:bayan
Yaşınız:23
Medeni Durumunuz:bekar
Şu anki ruh haliniz: üzgün
Anahtar kelimeler: deniz, eski sevgili

Şebnem merhaba,
Gördüğün rüyanın ana teması eski sevgiliyi görmek olup, bazı pişmanlıkları temsil ederken aynı zamanda eski sevgilinizin uzun ömürlü olacağını simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir