Kategoriler
Doğa Rüyaları

Rüyada Yükselen Dalgalar Dörmek

Rüyada yükselen dalgalar görmek neye işarettir?

Sabah uyanmaya yakın gördüğüm rüyamda 4 katlı şuan en üst katında oturduğumuz apartmandayım, kardeşimde evde. Bir anda panikle evin arka pencere ve balkonuna gidiyoruz, camdan baktığımızda dev bir kumsal ve ilerde delirmiş azgın bir deniz çok yükselen dalgalar var. Deniz suyu apartmana kadar gelip apartmanın temeline bodruma giriyor ben “eyvah apartman temelini çürütecek” diye düşünüyorum. Tekrar denize doğru baktığımda siyah at ve büyük hayvan şeklindeki dalga ya da bulutların hızla geldiğini görüyor ve çok panikliyorum.

Bu siyah büyük oluşumlar eve çarpmıyor. Daha sonra gene deniz tarafından bir sopa üstünde 2 adet asker dalgalardan ve bu siyah oluşumlardan kurtulmuş olarak geliyorlar. İçimden onların kurtulduğuna çok seviniyorum. Bu sırada çarpıntıyla uyandım.

Not: 6 gündür Ankara dışından dayım, eşi ve yeğenim bizdeydi, dayım bir operasyon geçirdi ve aile içinde anneannemden kalan malların bölüşülmesiyle ilgili bir gerginlik mevcut. Dayım kendi planını kabul ettirmeyi istiyor. Bende onun baba gibi bizi de düşünerek bir paylaşım yapmasını umuyorum. Bilmiyorum bu konunun rüyamla ilgisi olabilir mi?

Diğer bir son dönem benim için önemli konuda yurt dışında görüştüğüm bir erkek arkadaşım var, onunla ilerisi için konuşuyoruz ama ben bir türlü tam güven sağlayıp yoluma onunla devam edip edemeyeceğime karar veremedim, bu kararsızlık beni üzüyor.

Şimdiden yorumunuz için teşekkürler. Saygılar Selin

Rüyada yükselen dalgalar görmek neye yorulur

Selin merhaba,

Rüyandaki tüm unsurlar aynı noktayı işaret etmektedir: şu anda kimi sıkıntıların var, gayret göster ve bunları aş. Sende aynı bu şekilde bunları yaşayacak, sonunda hayallerine, umutlarına kavuşacaksın. Rüyada denizde dalga , dalgalı deniz görmek hayatta başarıyı elde etmek için pek çok zorluğu aşmanız gerektiğini ifade eder. Bekar bir insan için güzel bir aşka işarettir. Rüyada asker görmek zorluklara rağmen başarılı olmak, elindeki işi başarıyla zamanında tamamlamak gerektiği anlamını taşır. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada dalga görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yükselen Dalgalar Dörmek” için bir yanıt

Merhaba
Ruyamda annem ablam ve esim sudayken aniden buyuk bir dalga gelip herkesi yutuyor. Esim atin ustunde hizla suyun ustunde uzaklasirken digerleri dibe batiyor. Su tertemiz ellerini goruyorum dipdekilerin. Binlerce insan ölüyor. Kurtarmaya calisiyoruz. Bazilarini kurtariyoruz. Ama ailemden haber yok.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir