Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Yükselen Uçak Görmek

Rüyada yükselen uçak neye işaret eder?

Merhaba, Rüyamda, annemle birlikteyim. Bir yolcu uçağı gökyüzüne doğru havalanıyor, havada bir yerde asili duruyor. Pek yüksekte değil.

Anneme gösteriyorum ve “Bak simdi çok hızlanarak yükselecek. ” diyorum. Daha sonra uçak yalpalaya yalpalaya (Sanki içkili biri kullanıyormuş gibi) birazcık yükseliyor. Ardından evimizin on tarafında burnunun üstüne dik bir şekilde çakılıyor. Üzerimize devrilmesin diye kenara çekilmeye çalışıyorum. Ama uçakta ölenin olmadığını biliyorum çünkü yavaşça düşüyor.

Rüyada yükselen uçak görmek neye yorulur?

Gördüğünüz rüya uyanık hayatınızda kendinize çok yüksek ve gerçekleşmesi çok zor belkide imkansız olan hedefler belirlediğinizi simgeleyebilir. Gerçekleşmesi zor olan hedefler peşinde koşmanız sizin boşa vakit harcamanıza sebep olabilir manası taşır.

Bu rüyanın öteki yorumu ise ruhunun ve kalbenin huzurla dolacağı, çevrendeki herkese yardımcı olacağın, parasal konusunda sıkıntıların kısa zamanda ortadan kalkıp sahip olduğun şeyler için şükür edeceğin, uzun süreden beri küstüğün biriyle barışacağın, daha önceden yapmadığın veya denemediğin bazı şeyleri deneyeceğin ve hayattan zevk alacağın günlerin yaklaştığını gösterebilir.

Rüyada havalanan yolcu uçağı görmek alternatif olarak aileye fitne sokmak isteyen birileri olduğunu, bunların hemen  haneden uzak tutulması gerektiğini, bu kendini bilmeyen kişinin aileyi karıştırma tehlikesini göz ardı etmemek gerektiğine rivayet edilir. Rüyada zigzag görmek kararsızlığa ve düzensiz davranışlara işaret eder. Ayrıca bir şey hakkında savunmacı olduğunuzu gösterir. Bu konuda detaylı bilgi için rüyada uçak görmek sayfasını mutlaka ziyaret ediniz.

“Rüyada Yükselen Uçak Görmek” için 2 yanıt

Rüyada uçak kazası görmek neye çıkar
Rüyamda içinde arkadaşlarımın bulunduğu bir uçak kazası görüyorum ama onlarla iletişim halindeyim ve ölmüyorlar. Sonra deniz kenarında bir hastahanede yattıkları haberini alıyorum. Onların yanına gitmek için arabaya biniyorum, arabayı ben kullanıyorum, bu arada bizim şirketin genel müdürü ile telefonda konuşuyorum. Bana “bulabilecek misin” diyor, “evet bulurum” diyorum ve o adresi elimle koymuş gibi buluyorum. Sahil yolunda bir tarafı hastahaneye gidiyorum ama bu arada genel müdürle hep telefondayız kapatmıyoruz telefonu. Bunun manası nedir?

Yaren merhaba,
Rüyada uçak düşmesi, uçak kazası, uçağın düştüğünü görmek kendinize aşırı yüksek ve gerçekçi olmayan hedefler koyduğunuzu simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir