Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Yüksük Görmek

Rüyada yüksük görmek neye delalet eder?

Rüyamda okulda beden eğitimi dersindeyim ve jimnastik hareketleri yapıyoruz. Derste kızlarla şakalaşıyoruz ve sen iyi yapıyorsun ben daha iyi yapıyorum muhabbetindeyiz. hareket sırası bana geliyor ve hareketimi yaparken eşofman altının apış arasının yırtıldığını hissediyorum ve tüm arkadaşlarının bunu anladığını ve kahkahalarla gülmemek için kendilerini zor tuttuklarını görüyorum. Saniyeler içinde hoşlandığım çocuk ile göz göze geliyorum ve onunda gözlerindeki alaycı ifadeyi görünce ben artık dayanamayıp utancımdan hıçkırıkla ağlayarak, koşarak salondan çıkıyorum.

Koridorda bir bayan öğretmenim beni görüyor ve neden ağladığımı soruyor, ben anlatınca “evladım bunun için bu kadar kendini üzmene gerek yok, herkesin başına gelebilir, hemşire odasında dikiş malzemesi var, orada eşofmanını dikeriz” diyor ve odaya gidiyoruz. Ben iğneye iplik geçirip dikmeye çalışıyorum ama iğne elime batıyor, öğretmenim “yüksük kullanmadan dikemezsin, sen yüksük kullanmayı da bilmiyorsundur” deyip, kutudan bir yüksük çıkarıyor, parmağına takıyor, iğne iplik ve eşofmanı alıp dikiyor. Sabah uyandığımda çok kötüydüm, sanki gerçek gibi utandım. Bu neye işaret acaba. 17, kadın, öğrenci.

Rüyada yüksük görmek yorumu

Rüyada yüksük görmekBuket selam, gördüğün rüya gerçek hayatta herkesin yaşayabileceği oldukça gerçekçi bir rüya ama yinede hiç kimsenin gelmemesini dilerim. Lütfen okul, eşofman, hoşlandığın çocuğu görmek sayfalarını incele. Ben bu sayfada sadece yüksük görmek manasını açıklayacağım.

Rüyada yüksük görmek ya da yüksük kullanmak; size başkalarının ihtiyaçlarını düşünmek yerine öncelikle kendi ihtiyaçlarınızı karşılamayı düşünmenizi önerir. Rüyada yüksük kaybetmek makbul bir rüya değildir ve yoksulluk ya da sıkıntı simgeler. Rüyada yeni bir yüksük satın almak bu size çok sevinç getirecek yeni arkadaşlıklar kazanacağınız anlamına gelir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir