Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Yulaf Görmek

Rüyada yulaf görmek neye delalet eder?

Rüyada yulaf görmekRüyamda babam akşam eve geliyor ve elinde yulaf ekmeği var, evdekilere “bundan sonra yulaf ekmeği yiyeceğiz” diyor. Herkes şaşırıyor, ben “baba paramız mı kalmadı, biz fakir mi olduk” diyorum. Babam “hayır kızım, iş yerinde bir arkadaşım anlattı, yulaf ekmeği mide ve bağırsak kanserine bire bir iyi geliyormuş” dedi. Sizce bu rüya ne demek? 15, kadın, bekar, öğrenci.

Rüyada yulaf görmek yorumu

Sedef merhaba, gördüğün rüya oldukça bilimsel bilgiler içeriyor. Bu senin araştırmacı, okuyan, çalışkan bir öğrenci olmandan kaynaklanabilir ya da yakın zamanda yulaf ve yulaf ekmeği hakkında bir televizyon haberi izlediysen ya da bu konuda gazete ya da internette bir yaz okuduysan onun yansıması olabilir.

Rüyada yulaf görmek kişiye can simidi gibi bir yerden gelecek paraya delalet eder. Beklemediğin bir yerden, ummadığın bir zamanda gelecek bu parayla kişinim borçlarını ödeyeceğine, acil ihtiyaçlarını karşılayacağını ve büyük bir ferahlığa kavuşacağına rivayet edilir. para geleceğine işaret eder. Yulaf ekmek rüyayı gören insan için feraha ermeye işarettir. Yulaf ektiğini görmek, yulaf yetiştirmek, yetiştirdiğini görmek kısmetin kapıda olduğunu ve bu kısmeti iyi değerlendirerek rakiplerini geçeceğine, büyük başarılara imza atacağına delalet eder. Yulaf biçmek, yulaf hasat etmek şansını iyi değerlendirip, fırsatı kaçırmadığı sürece işlerinin daima yolunda gideceğine alamet eder. Yulaf almak, yulaf satmak veya yulaf ticareti yapmak rüyayı yatağa düşürecek derecede yaşadığı bir rahatsızlıktan kurtulmasına veya sevdiği birinin iyi sağlık haberini almaya yorulur. Yulaf tarlası görmek verdiğiniz emek rüya sahibinin çok dar olduğu bir anda bir dostunun veya bir arkadaşının iyiliğiyle bu sıkışıklığı atlatacağına yorumlanır. Yulaf ekmeği görmek hayır işlemeye, sadaka vermeye ve insanlara yardım etmeye delalet eder. Yulaf ekmeği yemek rüyayı gören kişinin dünya yaşamında oldukça zengin ve saygın bir ömür süreceğine, elindeki malını tutmaya, israftan uzak durmaya, para biriktirmeye ve evinde har daim bolluğa işaret eder. Rüyada yulaf ezmesi görmek mal artışına, paranın çokluğunu simgeler. Elinize geçecek paraya, mal almaya delalettir. Yulaf pişirdiğini görmek kontrollü davranmaya, iyi hizmet etmeye ve gerçekleri görmeye alamet eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir