Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Yular Görmek

Rüyada yular görmek neye delalet eder?

Merhaba. Rüyamda kahverengi bir ata biniyorum ve bu atla kız arkadaşımın oturduğu binanın altına gelip, ona sesleniyorum, amacım onu da alıp atla gezmek, arkadaşımı ata bindirmek istiyorum. Kız arkadaşım balkona geliyor ve “ne yapıyorsun sen, bu atı nereden buldun, çılgın mısın sen” diyerek şaşırıyor. Ona “seni at ile dolaşmaya götürmek için geldim, haydi gel” diyorum. O sırada ben kız arkadaşımın merdivenlerden gelmesini beklerken o hop diye merdivenden atın ve benim üzerime atlıyor. Onunla birlikte attan aşağı düşüyorum, at korkudan koşmaya başlıyor fakat neyse ki ben atın yularını tutmuşum ve bırakmıyorum. Kız arkadaşım üzerimde ben yerlerde sürüklenerek ata tutunarak bir süre gidiyoruz. Sonra at sakinleşiyor ve duruyor, bu sefer ben ona “asıl sen yapıyorsun, ikinci kattan atlanır mı? hem kendini hem beni öldürektin” diyorum. Bu kadar, bu neye işaret? 17, erkek, bekar, öğrenciyim.

Rüyada yular görmek yorumu

Rüyada yular görmekCaner merhaba, görmüş olduğun rüya tam bir gençlik rüyasıdır. gençler 13 – 18 yaşları arasında gerçek hayatlarında hayalini kurdukları fakat çoğu zaman yapamadıkları hayallerini, fantezilerini rüyalarında canlı gibi görürler. Bu rüyalar çoğu zaman kişinin kendini iyi hissetmesini sağlar, sanal bir tatmin duygusu verir. Bunlar sevdiği, hoşlandığı kişiyle yürümek, el ele tutuşmak, konuşmak gibi bazende senin rüyanda olduğu gibi kız arkadaşını atla gezdirmek şeklinde olabilir. Her şeye rağmen gördüğün rüyanın bir mesaj verdiğini düşünüyorsan kız arkadaşını görmek ve rüyada at sayfalarını inceleyebilirsin. Ben o sayfalarda yer almayan yular konusunu bu sayfada açıklayacağım.

Rüyada yular görmek tüm at rüyalarında olduğu gibi iyi şansa veya değer verdiği birinden kıymetli hediye almaya delalet eder. Hediyenin kıymeti maddi olabileceği gibi kendisi için özel bir anlamı olup ömür boyu muhafaza etmesi anlamında da olabilir. Bir ata yular takmak, bir eşeğe yular taktığını görmek birilerinin düşünce tarzınızı değiştirmeye, sizi bir konuda ikna etmeye çalıştığını ifade eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir