Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Yumak Görmek

Rüyada yumak görmek neye işaret eder?

Merhabalar. Benım adın taner 21 yasındayım ve unıversıte ogrencısıyım. Sabah ezanına yakın saatlerde gordugum bu ruya cok gercekcıydı, yaklasık bır ay once kadar dı sanırım ve etkısınde kaldım. Ruyamda annem (aynur) babamın amcasının karısı (cemile) ve ben evın salonunda oturuyoruz, yengem cemıle ıle karsılıklı oturuyoruz ve ortamızda bır masa var ve masanın uzerınde sıyah bır ıp yumagı. bırden yengem yumaga bakıp gelecege dair seyler soylemeye baslıyor.

Tam olarak ılk kısımlarında neler soyledıgını hatırlamıyorum ama benımle ılgılı olanlar aklımda yer ettı. Soyledıgı seylerı anneme dogru soyluyordu. Senın bu oglun Hasanın kızını alıyor yazın evlenıyorlar ben sana soylıyım dedı. Hasan dedıgı kısı uzun sure bırlıkte olup ayrıldıgım kızın babası. Ruyayı gordukten sonra ansızın uyandım ve garıp bır mutluluk hıssettım.

Rüyada yumak görmek neye yorulur?

Gördüğünüz rüya sevinç, uyum ve huzur anlamına gelir. Bu rüya iyimser bir ruh hali içinde önemli başarılara imza atacağınız bir evreye girdiğini ifade eder.

Rüyada yumak görmek işlerinizin biraz karışacağına ve sorunlar yaşayacağınız anlamına gelir. Sabirlı davranarak ve dikkatli düşünerek bu sorunların üstesinden geleceğinize işaret eder.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir