Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Yumruk Görmek

Rüyada yumruk görmek ne demektir?

2 gün önce eşim rüyasında Hz Musa’yı görmüş ,yatakta yatarken Hz Musa elini yumruk yapıp çenesine koymuş, bize doğru bakıp kafa sallıyormuş ve hiç konuşmuyormuş, eşim “neden bakıyorsun” diye sormuş, cevap vermemiş ve asasıyla bir kere eşimin kafasına dokunmuş ve bir kere benim kafama dokunmuş, bu neye işarettir?

Rüyada yumruk görmek yorumu

Mustafa merhaba. Rüyada Hz Musa Peygamberi görmek iç dünyanızda huzur, kişisel mutluluğunuza işaret eder. Hazreti Musayı rüyada görmek yaşadığınız sıkıntının son olduğunu, bir daha yaşanmayacağını ve yakında biteceğini müjdeler.

Rüyada yumruk görmek çatışma, tartışma işaret eder. Yumruklaşmak, yumruk atmak, yumruk attığını görmek güç anlamına gelir. Düşmanınızdan intikamınızı alacağınıza işaret eder.

“Rüyada Yumruk Görmek” için bir yanıt

Kız arkadaşım ile yattık, rüyamda aynı şekilde gördüm, bir kadın girdi odaya “kızıma ne yaptın” diye bağırdı, yanlız oda hafiften karanlık kız arkadaşıma dönüp elini tuttum “iyi misin” dedim kız arkadaşım “beni bırak arkana bak” dedi arkamı döner dönmez bana yumruk vurdu, o an uyandim ama aynı gün 2 kere gordum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir