Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Yumurta Aldığını Görmek

Rüyada yumurta almak neye delalet eder?

Rüyada yumurta aldığını görmekRüyamda komşum ile birlikte koli ile yumurta alıyoruz, yumurta kolisini açtığımızda onun kolideki yumurtalar sağlam, benimkiler kırılmış idi lakin kırık olan yumurtaların sarısı bariz bir şekilde üstüne çıkmış yumurtaların. Bu neye işarettir?

Rüyada yumurta aldığını görmek tabiri

Kadriye selam. Rüyada yumurta görmek iyiye yorumlanır. Bolluk, bereket, zenginlik ve refah içinde bir hayat sürmek anlamına gelir. Rüyada yumurta zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Ayrıca evliliği de işaret eder. Rüyada yumurta aldığını görmek maddi bir beklentinizin yakında gerçekleşeceğine, murada ereceğine işaret eder.

Ancak rüyanızda aldığınız yumurtalardan sizin kolideki yumurtaların kırık olması yukarıdaki paragrafta yazılan yumurta görmenin getireceği bolluk ve berekete ulaşmanızda bazı engellerin olduğunu simgelerken sarılarının üstte olması sonunda bu bolluk ve berekete kavuşacağınızı simgelemektedir.

“Rüyada Yumurta Aldığını Görmek” için bir yanıt

Merhaba, rüyamda büyük bir markete giriyorum. Ben ve komşum beraber gidiyoruz oraya, sessiz kimsenin olmadığı bir market imiş. Beraber birer koli yumurta alıyorduk. Kasaya geliyoruz. Yumurtaları düşürüp kırıyordum. Yorumlar mısınız? çok mutlu olurum çok teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir