Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Yumurta Almak

Rüyada yumurta almak neye işarettir?

Rüyamda 3 tane yumurta almışım ama parasını ödememişim, sonra geziyoruz birden cebimde 3 tane yumurta varmış, çok büyük yumurtalarmış, bunlar bende diyorum anneme, ya ben bunların parasını ödemedim diyorum. Hırsız zannedecekler beni diyorum sonra markete parasını ya da yumurtaları vermeye gidiyorum, zaten 3 yumurtanın 3 de çatlamış onlar bana yeni yumurta veriyorlar.

Yorumunuzu öğrenebilir miyim, rüyada yumurta aldığını görmek nedir?  iyi günler. Rüya temaları: 3 tane yumurta, yumurta parası, büyük yumurtalar, hırsız zannetmek, markete gitmek, çatlak yumurtalar, çatlamış yumurta.

Rüyada yumurta aldığını görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada yumurta görmek; iyiye yorumlanır. Bolluk, bereket, zenginlik ve refah içinde bir hayat anlamına gelir. Rüyada yumurta zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Ayrıca evliliği de işaret eder. Rüyada yumurta satın aldığını görmek maddi bir beklentinizin yakında gerçekleşeceğine, murada ereceğine işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yumurta görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yumurta Almak” için 2 yanıt

Rüyamda sevdiğim kızı görüyorum ama onun başka biri olduğunu görüyorum, sonra onu arıyorum buluyorum, çantasına yerdeki kırılmış yumurta sarısı beyazını yerden toplayıp koyuyorum, sonra o gidiyor. 20, Erkek, Bekar, Öğrenci

Garip merhaba,
Gördüğün rüya sevdiğim kız dediğin kişiye ilişkinde bazı sorunlar olduğunu, onunla ilgili bazı şeyleri sorguladığını simgelemekte, aslında onu iyi tanımadığını ( ya da onun seni) ifade ederken yerdeki yumurta parçalarının onun çantasına koyman ise aranızdaki engelleri kaldırmak için bir şeyler yaptığına delalet etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir