Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Yumurta Kırmak

Rüyada yumurta kırdığını görmek neye işaret eder?

Rüyamda gerçek hayatta da bize ait olan samanlıkta, bir sürü kedi ve kedi yavrusu görüyorum. Bana saldıracaklar diye düşündüğümden onları korkutup kaçırıyorum. Sonra samanlıktaki otların üstünde on-on beş tane beyaz yumurta görüyorum. Kediler yemesin diye içeri girip topluyorum.

Tam çıkacakken bir tavuğun köşede bir yerde kuluçkaya yatmış olarak görüyorum. Annem tavuğu ve dört yumurtayı alıyor. Bende geriye kalan bir yumurtayı alıyorum. (Yine kediler yemesin diye) ama yanlışlıkla yumurtayı çatlatıyorum, elimdeyken içinden bir civciv çıkıyor. Gri üstüne beyaz benekleri vardı. Bu kadar, uyandım sonra.

Tabir ederseniz çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkür ederim. Çünkü sabah uyanınca kümeste bir yumurta buldum ve içinde civciv vardı. Elimde yumurtanın kabuğunu çatlattı. Bende annesini bulup altına koydum. Bir iki saat sonra yumurtadan çıktı. Ama annesi üstüne bastığı için öldü.( Açıkçası bu durum da beni biraz korkuttu). O yüzden yorumlamakta biraz acele ederseniz daha çok sevinirim. Gönderen: Ev kuşu.

Rüyada yumurta kırmak tabiri

Rüyanız, bir geçiş dönemi yaşamakta olduğunuzu, bu dönemde kimi küçük kayıplar yaşadığınızı, biraz sıkıntı çekeceğinizi ancak sabır ve gayret ile bu dönemi atlatıp, rahat ve mutluluğa erişeceğini simgelerken reel hayatta olduğunuz gibi davranmanız ve verdiğiniz sözleri mutlaka yerine getirmeniz gerektiğini anlatmakta, yakın bir zamanda yeni gelişmeler, güzel değişiklikler olacağını simgelemektedir.

Rüyanın unsurları: samanlık, bir sürü kedi, kedi yavrusu, beyaz yumurta, yumurtalar, tavuk, kuluçkaya yatmak, kuluçka tavuğu, yumurtayı çatlatmak, civciv, yumurta toplamak, yumurta almak, tavuk yumurtası. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yumurta görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yumurta Kırmak” için 2 yanıt

Rüyamda bir karton kutu beyaz yumarta gördüm, yumurtanın bazıları kırılmıştı ve yumurta kartonunun içine akmıştı, yorumlarsanız sevinirim saygılarımla.

Annem komşumuzun yanında bir yere gitmişler orada otururken birden yumurta görmüş sonra o yanındaki komşusu kalkıp hemen koca tencerelere yumurta kırıyormus. ruyamızı yorumlarsanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir