Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Yumurta Pişirmek

Rüyada yumurta pişirmek neye işaret eder?

19 yaşındayım, öğrenciyim, bekarım. Rüyam çok karışıktı ama bazı yerler çok net. Bir yarışmaya katılıyorum ama sadece ben varım. Bu yarışmayı kazanırsam yarışmayı yapan kadının oğluyla evlenecekmişim ama oğlunu görmüyorum. Sonra ben kazanmaya çok yaklaşmışken rüya yine karıştı, aynı kişilerle evime geldik ve ben onlara yumurta pişiriyorum. Tam 7 tane yumurta kırdım, pişirdim. İlk başta yumurtanın şekli hoşuma gitmedi onlara vermek istemedim. Ama sonra biraz süsledim yumurtayı ve onlara verdim. Çok beğendiler.

Daha sonra başka bir rüyaya geçtim, hangisi önceydi bilmiyorum ama. Bir akrabamızın evinin yakınlarındayız annemle. Köprüye çıkıyoruz merdivenlerden. Merdivenin basamaklarının yamuk olduğu ilgimi çekti. Ama zorlanmadan basıyorum. Sonra annem ölümle ilgili bir şeylerden bahsediyor. Ama tam aklımda değil neden bahsettiği. O şekilde uyandım.

Rüyada yumurta pişirdiğini görmek yorumu

Beyza merhaba, rüyada yarışma görmek sayfasında anlatıldığı üzere rüyada bir yarışmaya katılmak rüyayı gören kişinin kendini kanıtlama ihtiyacı duyduğu bir durum ile karşı karşıya olduğunu ifade eder. Ancak sadece senin yarışmacı olman ise bir şeyi kendi kendine kanıtlaman yani ona önce kendin inanman gereken bir durumu anlatmaktadır. Ödül olarak kadının oğluyla evlenme olayı ise bu kanıtlama olayının bir gönül ilişkisi hakkında olduğuna işaret etmektedir.

Rüyada yumurta görmek zenginlik sembolüdür ve bolluğa, berekete, zenginliğe ve rahat bir yaşam sürmeye yorulur. Rüyada yumurta pişirdiğini görmek rüya sahibi kişinin gerçek hayatta başladığı bir iş yahut projenin olgunlaşmaya başladığını ve yakın zamanda ona kazanç getirmeye başlayacağını gösterir. Pişirdiğin yumurtaların sayısının yedi olması enteresan çünkü Rüyada yedi rakamı iyi şansa, bol kısmete işarettir. 7 sayısı aynı zamanda zihinsel mükemmellik, iyileşme, tamamlama, müzik ve yüksek maneviyata ulaşmayı belirtir.

Diğer rüyanda bununla benzer noktalara işaret etmekte, hedefine ulaşmak için gittiğin yolda bazı iniş çıkışlar olabileceğini ancak bunu bilip, ona göre hazırlıklı olmak gerektiğini (merdiven bunu söylüyor) anlatırken çıktığın köprü ise karşına çıkan veya çıkacak engellerin üstesinden geleceğini belirtmektedir. Merdivenin basamaklarının yamuk olması atacağın adımlara biraz daha fazla dikkat göstermek gerektiğine alamettir. Annenin ölümle ilgili bir şeylerden bahsetmesi onun aslında karamsar bir ruh haline sahip olduğunu, belki de ona pozitif düşünme konusunda yardımcı olman gerektiğini temsil etmektedir.

“Rüyada Yumurta Pişirmek” için 2 yanıt

Rüyada yumurta soymak
Evli, serbest meslek, hamileyim ve ticari olarak zor durumdayim. Rüyamda et yemegi dağıtıyorum ama ben aç olmama rağmen yemiyorum. Orada 2 tane tavuk yumurtası görüyorum, onları yemek için soyuyorum, çok güzel sarısını ve beyazını görüyorum ama yemeden aç olduğum halde çöpe atıyorum.

Aç olmana rağmen et yemeği yememiş olmanız aslında büyük sıkıntılar içinde olmanıza rağmen haram, hile ve günahtan uzak durduğunuzu temsil eder, bakınız rüyada et görmek sayfası. Rüyada yumurta soymak mal, mülk ve zenginliğe erişme işaretidir, kişinin verdiği emeklerin karşılığını yakında almasına delalet eder. Ancak soyduğunuz yumurtayı yememeniz ise bir kısmeti kaçırdığınızı ya da fırsatı ret ettiğinizi anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir