Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Yumurta Soyduğunu Görmek

Rüyada yumurta soyduğunu görmek nedir?

Merhaba, rüyamda 12 adet Elinde taze pişmiş yumurta soyuyorum, yumurtaları saydım “ne kadar çok yumurta” diyorum kendi kendime, bana genel anlamını yazar mısınız rica etsem, rüyada yumurta soymak ne anlama geliyor? Gönderen melek. Rüyanın unsurlar: 12, on iki, yumurta, yumurta soymak.

Rüyada yumurta soyduğunu görmek tabiri

Melek merhaba, rüyanızın 2 ana teması var; 12 sayısı ve rüyada yumurta soymak.

Rüyada on iki sayısı, 12 rakamı görmek manevi gücü ve ilahi mükemmelliği işaret eder. Ayrıca devir ve tekrarlamayı temsil eder. Rüyada yumurta görmek iyiye yorumlanır. Bolluk, bereket, zenginlik ve refah içinde bir hayat anlamına gelir. Rüyada yumurta zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Ayrıca evliliği de işaret eder. Yumurtayla dolu bir yuva, zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Pişmiş yumurta soyduğunu gören kimse mala erişir. Bundan dolayı yumurtanın beyazı gümüş, sarısı altındır. Bu bilgiler ışığında rüyanızın güzel mesajlar verdiği söylenebilir. Ancak hakkınızda bilgi olmadığı için bizim yorum yapmamız hatalı olur. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yumurta görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yumurta Soyduğunu Görmek” için bir yanıt

Tekrardan öncelikle yorumunuz için çok ama çok teşekkür ederim.
Yumurtayı kaynayan tencerenin içinde kahvaltıya hazırlamak için soyuyordum, kendi kendime diyorum ne kadar çok yumurta var nasıl yiycez bu yumurtaları diyorum. Yani kendimi mutfakta yumurta tenceresinin içinde kendi ellerimle tek tek soydum yumurtaları. Bu arada bekarım belkide evlilik olacaktır bilemiyorum gerçi hayatımda kimsede yok öyle … Neyse Allah hayırlara yorsun inşallh.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir