Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Yumurta Topladığını Görmek

Rüyada yumurta topladığını görmek neye işaret eder?

Merhaba. Ben rüyamda sevgilimle birlikte böyle kimsenin olmadığı yerlerde ıssız tenha harabe tarzımsı yerlerde ve çoğunlukla çeşitli mezarlık ve ormanlarda büyük büyük beyaz yumurta topluyoruz. Yumurta sahibi kuş, böyle deve kuşu gibi büyükümsü ama deve kuşu değil, bembeyaz bir kuş diye hatırlıyorum.

Rüyada bulunduğumuz zaman diliminde savaş var ve biz savaşta birilerinden kaçıyoruz ve o yumurtaları da bir amaç için topluyorduk. Ama ne için olduğunu hatırlamıyorum. Rüyamda dikkatimi çeken büyük beyaz yumurta ve tam anımsayamadığım yumurtanın sahibi kuş ve mezarlık yani yumurtaları aldığım mezarlardı. Lütfen bu rüyamı değerlendiriniz.

Rüyada yumurta toplamak nasıl yorumlanır?

Gerçekten sizin de yazdığınız gibi rüyanın unsurları rüyada büyük beyaz yumurta görmek ve rüyada yumurta toplamak, büyük beyaz kuş, bulunduğunuz ortam ve o dilimde savaş olmasıdır.

Hakkınızda bilgi vermediğiniz için tam bir yorum yapmak imkansız, ana unsurların anlamlarını sıralayacağım.

Harabe rüyaları iki şekilde yorumlanır.
* Harabede olduğunu gören kimsenin bütün umudu yok olur. Kısmeti tam anlamıyla kapanır. Evinde türlü dert belirir.
* Harabeden çıkan kimse, karanlık üzücü dertleri geride bırakmış demektir. Geçmişini unutarak yeni bir hayata başlamayı işaret eder.

Rüyada tenha, ıssız bir yer görmek , ıssızlık hayatınızda dikkat dağıtıcı, huzursuzluk ve istenmeyen etkilere sahip olduğunuzu temsil eder. Yeni bilgiler öğrendikçe yavaş yavaş kendinizi geliştirip bu istenmeyen etkilerden uzaklaşacağını belirtir.

Rüyada mezarlık görmek genel olarak hayatınızdaki değişimi, bir alışkanlık veya bir davranışınıza son vereceğinize işaret eder. Mezarlıkta olmak, mezarlıkta olduğunu görmek üzüntüye, çözülmemiş karmaşık duygu ve korkulara veya ölüm korkusuna işaret edebilir. Bakımsız ve harap bir mezarlık görmek ise gerçek yaşamınızda kapkaçcı gibi davranan kimi yakınlarınızın malınız, mülkünüzde gözleri olduğunu, onlara karşı dikkatli olmanız gerektiğini ifade eder

Rüyada yumurta görmek iyiye yorumlanır. Bolluk, bereket, zenginlik ve refah içinde bir hayat anlamına gelir. Rüyada yumurta zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Ayrıca evliliği de işaret eder. Rüyada yumurta toplamak hayırlı bir rüya olup, hayırlara işaret eder ve evlilik ya da zenginlik yolunda bir adım attığınızı ve bu adımın arkasının geleceğini, hedefinize ulaşacağınızı simgeler.

Rüyada kuş görmek genel olarak, zihinsel fonksiyonları, hayattaki kısıtlamaları, gizli düşünce veya gizli isteklerinizi, umut ya da özlemlerin kısıtlanmasını, sınırlar ötesine taşımak istediğiniz hayal gücünüzü temsil eder. Rüyada kuşlar görülen kuş türüne bağlı olarak genellikle, refah ve beklenmeyen mutluluk işareti olup Büyük kuşlar Özgürlük sembolü, Kuş sesleri mutluluk simgesidir.

Gördüğünüz savaşlı dönem ise sizin dışınızdaki kişilerden kaynaklanan ve size yansıyan dedikodu, iftirayı işaret etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yumurta görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yumurta Topladığını Görmek” için 3 yanıt

Öncelikle çok çok teşekkür ederim rüyamı yorumladığınız için.. Şimdi size yazdığım yazıyı tekrar okudumda rüyanın etkisiyle bazı durumları yanlış anlaşılacak şekilde belirtmişim. Harabeden kastım yıkık dökük ev veya bir yapı değildi. Kimsenin uğramadığı arazi, mezarlık, mezar ve ağaç dipleri. Gördüğüm mezar ve ağaç dipleri böyle çok yıpranmış yosun tutmuş tarzdaydı ve beni en çok ürpertende mezarlıkta çok rahat ve umutlu bir şekilde yumurtaları toplamamdı :/

Merhabalar, Rüyamda annemle birlikte üzeri kapalı bir yerde topraktan yumurta topluyorduk, toprağın yüzeyindeki yumurtaları alıp toprağı kazdıkça daha çok buluyorduk, annem bir süre sonra “bunlar yeterli” dedi, yumurtaları alıp dışarıya çıktık. 27, Kadın, Bekar, Çalışıyor, mutsuz

Ceylan selam, rüyada yumurta toplanması hayırlı bir rüyadır ve hayırlara işaret eder, evlilik ya da zenginlik yolunda bir adım attığınızı ve bu adımın arkasının geleceğini, hedefinize ulaşacağınızı simgeler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir