Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Yumurta Yemek

Rüyada yumurta yemek neye işarettir?

Rüyamda pişmiş yumurtanın beyazı ve sarısını ayırmışım, gerçek hayatta da öyle yaparım, sarısını yerim, beyazı midemi ağrıtır. Rüyamda yumurta sarısı bebek gibi ağlıyor, ben de korkup yumurtayı döküyorum yemiyorum, gece korkuyorum. Babaanneme doğru gidiyorum. Gerçek hayatta biraz rahatsızım.

mavi kuş, 33, Kadın, Evli, Çalışıyor, endişeli

Rüyada yumurta yemek nasıl yorumlanır?

Rüyada pişmiş yumurta görmeniz reel hayatınızda olgunlaşmayı temsil eder. Bu verilen bir kararı uygulamaya başlamak, başlanan bir işin tamamlanması, yolculuğun tamamlanması gibi bir konu olabilir.

Yumurtasının sarısı ile beyazını ayırmanız, eşinizle olan ilişkinizde sen yaptın – ben yaptım, senin yüzünden -benim yüzümden şeklinde bir ayrımcılığı ifade etmektedir. Burada sarı sizi, beyaz kısım ise erkeği temsil eder ve yumurtasının sarısının ağlaması, bu ayrım davranışınız ya da düşünceniz yüzünden bunun sonunda sizin üzüleceğinizi, verilen bir çok emeğin boşa gideceğini simgelemekte, bunlara mani olmak için tecrübeli, bilgili birine akıl danışmak, başvurmak, desteğini istemenin yararlı olacağını ve bunu yaptığınızda bir çok kayıptan kurtulacağınızı temsil etmektedir.

Genel anlamda rüyada yumurta yediğini görmek nedir derseniz ( sarısı beyaz birlikte yenilirse) bunun manası ailede bir stres ya da gergin duruma işarettir. Bu konuda detaylı bilgi için lütfen rüyada yumurta görmek rüya tabirleri sayfasını dikkatle inceleyiniz. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yumurta görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yumurta Yemek” için 2 yanıt

Kırık yumurta görmek
Rüyamda bir arkadaşımla birlikte kırık yumurtayı poşet içine dolduruyorum, o sırada üzerimden uçaklar geçiyordu. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. 26, Kadın, Bekar, Çalışıyor

Ruziye merhaba,
Rüyada kırılmış yumurta görmek hayatınızda başarı ve mutluluğa ulaşmanıza mani olan bazı engeller olduğunu gösterirken kırık yumurtayı poşete doldurman ise bu engeller ile savaşmadığını, sakladığını veya görmezden geldiğini ya da başkalarından sakladığını temsil etmektedir. Bu sırada üzerinden geçen uçaklar içinde bulunduğun ortamdan uzaklaşmak, kaçmak, rahatlamak arzusu içinde olduğunu ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir