Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Yumurta Yutmak

Rüyada yumurta yutmak neye işaret eder?

Rüyamda eski lisemin koridorlarında yürüyorum elimde haşlanmış büyük bir yumurta var. Yumurta oldukça büyük, bildiğimiz tavuk yumurtasından büyük ancak ördek yumurtası mı, kaz yumurtası mı bilmiyorum.

Yumurtayı ağzıma alıp yutmaya çalışıyorum ancak yutamıyorum ve büyük bir kusmukla beraber yumurta ağzımdan fırlayıp yere düşüyor. Utanarak etrafıma bakıyorum kimse gördü mü acaba diye. Etrafta kimsenin olmadığını görünce seviniyorum ve birazda iğrenerek yerdeki yumurtayı alıp çöp tenekesine atıyorum. Bu rüya kibar82 rumuzlu ziyaretçimiz tarafından gönderilmiş olup, tarafımdan buraya eklenmiştir.

Rüyada yumurta yutmak neye yorulur?

Gördüğünüz rüya gerçek yaşamınızda kimi güvensizlik duyguları içinde olduğunuzu ya da hayatınız için gerekli, yapmanız gereken kimi şeylerde konuya gereken önemi vermediğinizi gevşek davrandığınızı ifade etmektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yumurta görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yumurta Yutmak” için 3 yanıt

Merhaba, rüyamda nişanlım bir tabağa yumurta koymuş yiyor ama yumurta çok sulu bir halde ve sarısı çok fazla, o yumurtayı yerken ben yumurtayı beğenmiyorum. “Bu yumurta çok sarı, nasıl sıvı çiğ gibi, rafadan olmuş bu, yumurtayı ekmeğe banıp öyle ye” diyorum ve uyandım. İnşallah detaylı anlatabilmişimdir. Rüyalarım çok kısa Cevaplarsanız çok sevinirim.
NOT : Nişanlım borç ile iş yapma aşamasında, hayırlı olur mu olmaz mı ? diye kararsız. Yaş : 29, Cinsiyet : Kadın, Medeni Hal : Bekar , iş : Çalışmıyor, Ruh Hali : Tedirgin, Kararsız.

Rüyada nişanlıyı görmek gerçek hayatta aranızdaki bazı sorunların çözülmesi için ilk adımı sizin atmanız gerektiğini temsil eder. Onun yumurta yemesi aslında gerçek hayatta verdiği bir sözü yerine getirmekte zorlandığını anlatmaktadır çünkü sayfada anlatıldığı gibi rüyada yumurta yiyen birini görmek o kişinin verdiği bir söze sadık kalması veya alınmış bir karara uyması gerektiğine yorumlanır.

Cevapladığınız için çok teşekkür ederim. Sizi beğenerek takip ediyorum.Nişanlım iş yapma aşamasında olduğu için rüyanın iş ile ilgili olduğunu düşünmüştüm. Gerçekten bana da verdiği bir söz var o aklıma hiç gelmemişti.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir