Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Yumurtadan Civciv Çıkması

Rüyada yumurtadan civciv çıktığını görmek neye işaret eder?

Rüyamda 5 tane yumurta var, bir tanesi yere düşüp kırılıyor. 4 tane yumurta kalıyor. 3 tanesini kırıyorum 4 yumurtada civciv çıkıyor, sonra “civ civ” deyip böcekler çıkıyor,  sonra evin içi kelebek oluyor. Bu rüyanın manası nedir? 20. 04. 2010 / 14:20 tarihinde gönderilmiş.

Rüyada yumurtadan civciv çıkması neye yorulur?

Rüyada yumurtadan civciv çıkmasıRüyanız hayırlara işaret olup, bolluk, bereket, zenginlik ve refah içinde bir hayat sürmek anlamına gelir.

Rüyada yumurta görmek iyiye yorumlanır. Bolluk, bereket, zenginlik ve refah içinde bir hayat anlamına gelir. Rüyada yumurta zenginliğin ve mutluluğun işaretidir. Ayrıca evliliği de işaret eder. Yumurtadan civciv çıkması, bir yumurtadan civciv, ördek yavrusu veya kuş yavrusu çıktığını görmek, çok hayırlı bir rüyadır. yaşamınızda bolluk, bereket, zenginlik ve refah olan yeni bir dönemin başladığını temsil eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yumurta görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yumurtadan Civciv Çıkması” için 4 yanıt

Rüyamda elimde birkactane yümurta var bir tanesi arabanın icine düşüp kırılıyor
Ben alıp atmaya gidiyorum arabanın rengi siyah

3 katlı binanın terasında kardeşim ile tavuk besliyoruz, tavukları civciv çıkarsın diye yumurtaların üzerinde bekletiyoruz. Kardeşim ile bir bakıyoruz civcivler çıkmış çok seviniyoruz. Yorumlar mısınız. teşekkürler.

Bir tepsiye yumurtalar koyuyorlar.bende kırpıntı kumaşla üstünü örtüyorum..civcivler çıkıyor birer birer sarı tüylerinin uçları beyaz..bir tane daha getirdiler koydum tepsiye ama civciv çıktıĝını görmedim uyandım çünkü

Rüyamda bi sabah bi tane yumurta kırdım, az geldi yetmeyeceğini düşündüm, sofrada başka kişiler de vardı, ikinci yumurtayı gördüm, içimde kırmamama dair bi his vardı ama kırdım ve içinden kocaman siyahlaşmış ölü bir civciv çıktı, bu ne anlama gelebilir?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir