Kategoriler
Yiyecek Rüyaları

Rüyada Yumurtalı Pastırma Görmek

Rüyada yumurtalı pastırma görmek neye işaret eder?

Rüyamda pastırmalı yumurta yiyorum, annem yapmış ve afiyetle yerken içinden bir yüzük çıktı, hem şaşırdım hem üzüldüm, anneme hemen haber verdim, annem daha fazla şaşırdı “bu yüzük benim değil, yemeğin içine nasıl girmiş” dedi, bu kadar hatırladığım.

Rüyada yumurtalı pastırma görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada yumurtalı pastırma görmek hayat kaynağını canlı tutacak temel ihtiyaçlarınızı karşılamakta kimi sorunlar yaşadığınızı ifade eder. Rüyada yumurtalı pastırma yemek, yumurtalı pastırma yediğini, yumurtalı pastırma pişirdiğini görmek yasak bir durum göstermektedir.

Rüyanda pastırmalı yumurtanın içinden yüzük çıkması, gönül işlerinde yasaklı bir durumu ya da onaylanmayan bir ilişkiyi işaret eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yumurta görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yumurtalı Pastırma Görmek” için 2 yanıt

Rüyada yumurtalı ekmek kızartmak nedir
Merhaba, rüyamda annem, ablam vardı, benim erkek arkadaşım da vardı, ablam ekmekle tavada yumurtalı ekmek kızartıyordu, bu rüyanın tabiri ne demek.
34 yaşında bekar bayanım.

Gördüğünüz rüya, ablanızın sizin sandığınızdan daha fazla hızlı düşünme yeteneğine sahip, üstün zekâlı olduğunu göstermekte, onun görüş ve düşüncelerine daha fazla önem vermeniz gerektiğini simgelemektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir