Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Yumurtalık Görmek

Rüyada yumurtalık görmek neye işaret eder?

Merhabalar, Bugün rüyamda doktorda olduğumu gördüm, mağara gibi bir yerdi, oraya hastalar girip çıkıyordu. Benim sıram gelmişti, doktor ultrason ile karnıma bakıyordu “çok iyiye gidiyorsun, vücudundaki bütün yeşillikler yok olmuş” diyordu.

Sanki her tarafımı yosun kaplamış gibi. Karnıma bakarken yumurtalıkların birinin üstünde sanki bu yosunda varmış gibi “bunları temizleyeyim” diyordu, o temizledikçe karnımda hafif ağrı hissediyordum ve ellerimle tutuyordum, işim bitmişti daha sonra dışarı çıktım. Rüyamı yorumlarsanız sevinirim. Selamlar Melda

Rüyada yumurtalık görmek yorumu

Melda selam. Rüyada doktora gittiğini görmek, uyanık hayatınızda sağlıkla ilgili bir kaygınız olduğunu simgeler. Rüyada doktora muayene olduğunu görmek, üzerinizdeki bazı endişelerden ( büyük ihtimalle tıbbı kaygılar ) kurtulmak için adım atmaya karar verdiğinizi ve bu konuda kararlı olduğunuzu, bunlardan kurtulacağınızı temsil eder.

Rüyanın en enteresan ancak dikkat çekmeyen bölümü doktor muayenehanesi olarak mağara görmenizdir ve yaşamınız süresince size destek verecek, sırtınızı dayayabileceğiniz insanların olduğuna işaret etmektedir. Rüyanın devamında gelişen olaylar tüm sıkıntı ve kaygılarınızdan kurtulacağınızı işaret etmektedir. Rüyada yumurtalık görmek çocuk veya hamile kalma arzuları anlamına gelir. Alternatif olarak bu rüya verimlilik, büyüme ve yeni başlangıçlar simgeler.

“Rüyada Yumurtalık Görmek” için bir yanıt

Merhaba, ruyamda teyzemin kizi yani kuzenimle icinde yatak olan kucuk kulube gibi bir yerde beraberdik ve kapida acikti. O sira ruyada tanidigim fakat gercek hayatta tanimadigim bir kadin geliyordu ve onu gorunce hemen toplandik. Kadin geldi ve yumurta kartonunun uzerinde yumurta getirdi ve o sira ben halen yerde uzaniyorum fakat yuzustu olarak ve kadinin onume koydugu yumurtalar bakiyorum ve kadinda onumde comelmis bir sekilde getirdigi yumurtalari bir yere koymak veya dizmek icin kartondan tek tek topluyordu. Yerde uzanirken hemen yanimdaki kovanin yaninda yatagin az altinda gri bir yilan goruyorum ve bir seyle dokundugumda kipirdayinca hemen kapiya cikiyoruz. O yilan yatagin altinda duvara iyicene gitti ve toplandi. Ben beyaz kovayi alarak kapinin onunden iceri girmeden tek elimle yatagi cekiyorum ve yilani goruyorum bu sefer yilan gri renkte siyah cizgili goruyorum. Kovayi yilana firlatiyorum geri kaciyorum. Kacarken sirtim kapiya donuk. O yilan tek seferde iceriden sicrayarak kapidan faso yaparak benim sol omuz arkasi sirtimi isiriyor ve acisini hissederek uyaniyorum. Ruyami aciklayabilir misiniz. Tesekkurler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir