Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Yunus Balığı Görmek

Rüyada yunus balığı neye işaret eder?

Öncelikle selamlar, iki gündür gördüğüm rüyalarda çok etkileniyorum. Dün gece rüyamda güzel bir yerdeyim tepe gibi, toprak bir yerden aşağıya bakıyorum, çok güzel gölden küçük gölete benzer bir yer ve içinde sayamayacağım kadar çok sayıda yunus balığı var. Gölün çevresi insanlarla dolu, kimi onlarla yüzüyor oynuyorlar. Ancak belirli arlıklarla yunus balikları ölmeye başlıyorlar, çok üzülüyorum ve ölmemeleri için dua ediyorum. Oraya gitmek istiyorum ancak insanlarında zehirlenerek öleceklerini düşünüyorum ve oraya baktıktan sonra yanımda biriyle uzaklaşıyorum. Uzaklaşırken tepe toprak engebeli yerlerden geçiyorum. Daha sonra sevgilim geliyor yanıma, elinde bir poşet çekirdek var ve bana veriyor, çekirdekleri çitlemeye başlıyorum, beraber yürüyoruz ama nereye gidiyoruz ondan sonrasını hatırlayamıyorum.

Dün gecede ayağımda çok rahatsız edici çok yeni ve fazla topuklu olmayan siyah ayakkabılar var ve onlarla yürümeye çalışıyorum, ancak ayakkabının bir takım yerleri hep ayağıma batıyor. Bir caddede duruyorum ve karşı caddeye geçip yanımda bir bayan arkadaşımla ancak rüyamda arkadaşım gerçekte tanımıyorum, çarşıya gitmeye çalışıyorum.

Rüyada yunus balığı görmekO kadar ilginçtir ki karşımda beton merdiven basamaklar ve yanında köprünün altından karşı caddeye çok kolay geçebilecekken merdivenlerden çıkıp caddeye merdivenlerden inerek gitmek istiyorum, arkadaşım köprünün altından geçerek beni merdivenlerin altında bekliyor, ben merdivenleri çıkıyorum, ayağımda yine ayakkabıların rahatsız ettiğini hissediyorum ancak merdivenin tepesine geldiğimde diğer tarafın basamaklarının çok dar ve dik olduğunu görüyorum, inmeye çalışıyorum ancak inemiyorum, merdivenlerin sağ tarafının daha geniş olduğunu görüyorum oradan inmeye çalışıyorum bu sefer ancak bir iki basamak inebiliyorum ve orada kalıyorum. Rüyamı yorumlarsanız çok memnun olurum Saygılar.

Rüyada yunus balığı görmek yorumu

Merhaba, gördüğünüz rüyalar çok anlamlı ve birbiri ile alakalı, sanki size önemli mesaj vermeye çalışıyorlar. Lütfen böyle önemli rüyaları gönderirken hakkınızda mümkün olan tüm bilgileri verin.

İlk rüyanızın ana teması yunus balıkları olup Rüyada yunus balığı görmek, kısmet anlamına gelir. Bekarlar mutlu bir evliliğe, evliler için evlerinde mutluluğa işarettir. Ancak balık ölümleri bu konularda ( kısmet, evlilik ) sizi bir karamsarlığa iten gelişme olduğunu işaret etmektedir ve yeterli çabayı göstermediğinizi simgelemektedir. Sevgilinizin çekirdek getirmesi büyük ihtimalle ondan kaynaklanan / kaynaklanacak bir sıkıntıya, olumsuz bir haber almaya işaret ederken çekirdek yemeniz bu sıkıntıyı hemen atlatacağını haber vermektedir.

İkinci rüyanız ise ne yazık ki yük, eziyet, yorgunluk, sıkıntı gibi mesajlar vermektedir. Yaşamınızda iniş çıkışlar yaşadığınız bir döneme girdiğinizi göstermekte, bu sıkıntıların bir süre kalacağını ifade etmektedir. Bu konuda ayakkabı rüya tabiri sayfasını inceleyebilirsiniz.

Rüyanın unsurları: güzel bir yer, aşağı bakmak, gölet, yunus balığı, sevgili, çekirdek, yeni ayakkabı, siyah ayakkabılar, çarşıya gitmek, beton merdiven, merdiven çıkmak, merdivenden inmek. Bu rüya hakkında daha detaylı bilgi için lütfen rüyada balık görmek sayfasını inceleyin.

“Rüyada Yunus Balığı Görmek” için 3 yanıt

Rüyada yunus görmek
Ben deniz gördüm, berrak bir denizde ve kıyıda bir yunus sıçraya sıçraya beni takip ediyordu.

Rüyada deniz görmek en çok görülen rüyalar arasında gelmektedir. Deniz rüyaları bilinç altının güçlü sinyallerini temsil eder. Rüyada dalgasız deniz, sakin deniz görmek gerçekleşmesi mümkün olan hayallerinizi ya da özel yaşamınızda tatmin olduğunuzu, huzurlu bir yaşama kavuştuğunuzu simgeler.
Rüyada yunus balığı görmek kısmet anlamına gelir. Bekarlar mutlu bir evliliğe, evliler için evlerinde mutluluğa işarettir.

Merhaba. Annem rüyasında denizin ortasında yunus balıkları oynaşırken görmüş. Annem de eliyle onlara bakmamı söylüyormuş, bak saide diye. Annem 51 yaşında, yalnız yaşıyor, çalışmıyor. Ben 25 yaşındayım. Öğrenciyim.
Aslında annemin yazması gerektiğini biliyorum fakat çok merak ettim anlamını, o yüzden ben yazıyorum. Teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir