Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Yunus Emre’yi görmek

Rüyada Yunus Emre’yi görmek neye işarettir?

Merhaba, ben kırk yaşında, evli, bir çocuk annesi bir bayanım. Üç hafta önce rüyamda çok güzel, huzur veren bir ormanlık yerde, her yer yemyeşil, büyük bir ağacın altında oturup dereyi, etrafın güzelliğini seyrederken çok güzel bir sesle irkildim. Yanımda Yunus Emre oturuyordu, ben sevinçten hiç bir şey soramıyordum, bir dörtlük okumaya başladı, şiiri bittiği anda uyandım. Anında cep telefonumu aldım o şiiri yazdım, yani daha önce hiç duymadığım okumadığım bu şiiri ezberimde uyandım. Yorumunuzu sabırsızlıkla bekliyorum, şimdiden teşekkürler.

Rüya unsurları : çok güzel bir yer, ormanlık, yem yeşil yer, büyük bir ağaç, ağacın altında oturmak, etrafı seyretmek, çok güzel bir ses, dörtlük okumak, şiir okumak, şiir yazmak

Rüyada Yunus Emre’yi görmek tabiri

Rüyanız hayırlara işaret olup,  sıkıntılarınızın sona ereceği, dertlerin biteceğini müjdelemektedir. Dilerseniz evliya rüya tabiri de size bilgi verebilir.

“Rüyada Yunus Emre’yi görmek” için 3 yanıt

İnşallah hayır olsun. Yunus Emre kahvede oturmanızdan razı değil, zamanınızda kahvehanede geçirdiğinizden sanırım elini vermemiş ama sonra siz ona bağlı olduğunuz için sonra yanınıza gelip elini öptürmüş. kahvehane bağlılığından kurtulun inşallah.

Anneniz ve babanıza bir sorun vede onların anne babalarına bir sorun yunus emre ile ilgili bir rüye görmüşler mi hatta anneniz size hamile iken yunus emre ile ilgili bir rüya görmüş mü?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir