Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Yunus Görmek

Rüyada yunus balığı görmek açıklaması nedir?

Rüyada yunus görmekBir deniz kıyısındaydım. Denizin bir bölümü liman olarak kullanılıyordu, su çok kirliydi, içerisinde birçok iri balık vardı ve tutulmaları çok kolaydı ancak kimse onları tutmak istemiyordu.
Ben bir tane balığı elimle tuttum fakat balıktan kan yerine zift çıkınca balığı yere attım. Daha sonra o pis sudan çıkmak isteyen bir yunus  balığı gördüm onu oradan çıkarttım ve yandaki suyu çok berrak olan plaja bıraktım. Yunus balığı çok sevinerek ve hızlı hızlı yüzmeye başladı. Plajda yüzen birkaç kişi önce korktular ancak daha sonra tertemiz denizde yüzen bu yunus balığına alıştılar.

İsim / Takma isim : avsarz
Cinsiyetiniz : erkek
Yaşınız : 39
Medeni durumunuz : evli
Şu anki ruh haliniz : öfkeli ve umutsuz
Rüyanızın konusu : yunus balığı
Anahtar kelimeler : iri balık, yunus balığı,

Rüyada yunus görmek neye yorulur?

Merhaba, insanlar için ibretlik mesaj dolu bu rüyayı gönderdiğiniz için teşekkür ederim. Rüyada yunus balığı görmek kısmet anlamına gelir. Bekarlar mutlu bir evliliğe, evliler için evlerinde mutluluğa işarettir. Rüyada suya dalıp çıkan, neşeyle yüzen bir yunus görmek rüyayı gören kişiyi çok mutlu edecek, onu sevinçten havalara zıplatacak ve kişinin uzun süredir gerçekleşmesini beklediği dileğinin olacağını temsil eder.

Rüyada bir yunus balığına binmek, binerek yüzmek veya yunus balığı ile beraber yüzdüğünü görmek eşsiz güzellikte bir rüyadır ve görenin iş yaşamı yada eğitim hayatında göstereceği üstün  çabaların sonucu elde edeceği büyük başarılara işaret ederken aynı zamanda bu başarılar sonucu o kişinin çevresinin tarafından beğenilen, saygı duyulan, ünlü biri olacağına yorulur. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada balık görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yunus Görmek” için 6 yanıt

ruyamda ilk boyle yattayim, yunus baligini gorunce onlarla denize girdim, 3 yunus baligi vardi ama kocaman, siyah beyaz renkli olanlardan ve onlara sarilip oynadim birde ruyamda denizin ustunde parasutle annemle ucuyordum bunlar ne demek

Rüyada yunus sürüsü görmek
Öncelikle, ben rüyamda sevdiğim insanla sevgili oldum daha sonra beraber deniz kenarına doğru yürümeye başladık. sonra deniz birden dalgalanmaya başladı dalgalar büyüdü ve yunus sürüsü geldi gülüyorlardı sanki .daha sonra ben büyük bir mutlulukla denize doğru koşmaya başladım daha sonra denizin yanına gelince de kocaman bir dalga geldi ama ben hala gülüyordum sonra da uyandım. yorumlarsanız çok mutlu olurum şimdiden teşekkürler.

Sena merhaba,
Rüyanda sevdiğin insanı görmen senin kendiyle barışık, mutlu bir insan olduğunu gösterirken denizin dalgalanması hayatında bazı iniş çıkışlar olabileceğini göstermekte, gelen yunus sürüsü ise yaklaşan büyük bir kısmeti temsil etmektedir. Çünkü rüyada yunus balığı görmek, kısmet anlamına gelir. Bekarlar mutlu bir evliliğe, evliler için evlerinde mutluluğa işarettir.

Merhabalar, ben rüyamda iskelenin sonuna kadar yürüyorum. Eşyalarımı sahile kumların üstüne bırakmak yerine iskelenin uç kısmına bırakıyorum. Sonra denize girmek için üstümü çıkarıyorum. Denize giricem suya bakıyorum deniz sakin ve dibi görünüyor. Deniz temiz aslında ama sadece içinde birkaç tane odun ağaç parçası gibi birşey var, bu yüzden tereddüt ediyorum denize girmeye. Sonra bir anda suyun içinden kocaman bir yunus beliriyor ve suyun içinde zıplamaya başlıyor, iskelede olduğum yerde çevremde suyun içinde zıplamaya başlıyor.

Selam dün gece rüyamda bir göl vardı golun icinde surekli ıslık sesi geliyordu egilip baktığım da suyun altında bir yunusun bana selam verdigini gordum bende selam verirdim o yunus birden sudan cikip ustume atliyordu ben çok korktum ilk basta ama sonra bana aşık oldugunu her göle gittigimde bana ıslık calanin kendisinin oldugunu söyledi sonra bir taraftarda o yunus benim eski erkek arkadasım oluyordu birlikte yemek yiyorduk. ne anlama geliyor acaba? simdiden tesekkrler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir