Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Yunusla Beraber Yüzmek

Rüyada yunus balığı ile beraber yüzdüğünü görmek ne demek?

Merhaba, öncelikle bunu söyleyeyim; evliyim ama bir kaç ay önce ayrıldım. Daha boşanmadım. 10 yıl öncesine kadar bir erkek arkadaşım vardı, adı Alper’di ve ona çok aşıktım beni aldattığını öğrenip terk etmiştim onu. Sonradan onunda evlendiğini duydum.

Rüyamda arkadaşlarım ve annemle yolla çıkıyoruz, eski erkek arkadaşım Alper’in yanına gidiyoruz, onunla evleneceğimi düşünüyorum. Evine giriyoruz, ev bayağı kalabalıktı ve Alper bir köşede oturmuştu, annesi vardı, yanında da bir teyze daha vardı onlarda oturuyorlardı. Ben çok mutluydum, evleniyoruz sanmıştım. Birden arkadan karısının çıktığını gördüm, kadın Alper’in yanına oturdu. Ben çok kırıldım, üzüldüm, acı çekiyordum, oradan çıkmak istedim bir an önce. Çıkmadan gidip Alper’in annesini öptüm (annesini hayatımda hiç görmedim) ve yanındaki teyzeyi. Sonra çıktım o evden, hemen arkadaşlarımla ve annemle. Arabaya bindik gidiyorduk.

Sonra birden rüyamda kendimi arkadaşlarım ve annemle denizde buldum. Deniz çok derindi öylece yerimizde durmuş ilerleyemiyorduk, sadece denizin içindeydik ve derin olduğunu görüyordum. Birden kafamı kaldırdım ve dalgaların üzerimize geldiğini gördüm, bir çok yüksek dalga vardı, öyle yüksekte kalmış gelmiyordu üzerimize, ondan korkuyordum ama gelmedi. Sonra birden denizin içinde yunus balığı gördük, yunus denizin üzerinden yüzüyordu, suya giriyordu sudan çıkıp denize tekrar giriyordu. Benim bacağımın altından geçti ve geçerken bana değdi, bir iki defa etrafımda dolandı, onu seyrediyorduk ve sonra uyandim. Yorumlarsanız sevinirim, rüyanın anlamını çok merak ettim. Teşekkürler. 23, Kadın, Evli, Çalışmıyor.

Rüyada yunusla beraber yüzmek yorumu

Değerli okurum, şu anda hayatınızda çok zor bir dönemden geçiyorsunuz. Bir kaç ay önce eşinizden ayrılmış durumdasınız ve 10 önceki eski erkek arkadaşını rüyada görüyorsun. 10 yıl önce siz 13 yaşındaydınız. 13 yaşındaki bir genç için aşık olmak, aldatılmak konuları biraz ağır konulardır ve o yaştaki birinin okulu, eğitimi, geleceğini düşünmesi ve onlara odaklanması gerekir. Onlara odaklanmayı aşk meşk ile uğraşanların başarılı, mutlu ve huzurlu oldukları görülememiş, duyulmamıştır. Yaşamın şartları o kadar ağır ve gittikçe ağırlaşıyor ki, bu şartlar altında herkes kendi başına ayakta kalmanın çaresini bulmak zorundadır. Bu nedenle Alper ile olan arkadaşlığını bir çocukluk macerası olarak kabul ediyorum. Alper hakkında açıklamayı rüyada eski erkek arkadaşı görmek sayfasında inceleyebilirsin.

Deniz görmek, deniz girmek, denizde yüzmek hakkında detaylı bilgiler deniz yorumu sayfasında ter almaktadır. Rüyada bir yunus balığı ile beraber yüzdüğünü görmek eşsiz güzellikte bir rüyadır ve görenin iş yaşamı yada eğitim hayatında göstereceği üstün  çabaların sonucu elde edeceği büyük başarılara işaret ederken aynı zamanda bu başarılar sonucu o kişinin çevresinin tarafından beğenilen, saygı duyulan, ünlü biri olacağına yorulur. Bu konuda rüyada yüzmek sayfası da ilginizi çekebilir.

“Rüyada Yunusla Beraber Yüzmek” için 2 yanıt

asiktim diyorsam öyleydim burda size rüyami heycanla anlatiyorum ve siz bu rüyayi ciddi anlamda yorumlamiyorsunuz bile! yasimi hesaplayacaniza rüyayi güzel ve dogru bi sekilde yorumlasaydiniz daha iyi olurdu! 10 yil önce dedim ama ozamanlar 17 yasindaydim. yanlis hesaplayarak yazmisim bunumu dert ettiniz kendinize. neyse bidaha bu siteye rüyalarimi anlatmaya hic niyetim yok zaten. baskalariyla alay edin!

Sayın aycamelek, bizde burada sizlerden gelen her mesaja ciddiyetle cevap veriyoruz. 23 yaşında olduğunu yazan birinin 10 yıl önceki yaşı 13 olur ve 13 yaşındaki çocukların sevgililerini dikkate almıyoruz. Rüyalarınıza ihtiyacımız yok sizin bizim çalışmalarımıza ihtiyacınız var. Allah yolunuzu açık etsin. Not: kimseyle alay etmeye ihtiyacımız yoktur ve yaptığım açıklama aynen geçerlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir