Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Yunusların Bir Gemiyi Yüzdürdüğünü Görmek

Rüyada yunusların bir gemiyi yüzdürmesi neye işaret eder?

Rüyamda denizde bir geminin içindeyim , deniz çok belirgin bir şekilde mavi ve 2 yunus balığı geliyor geminin altından destek olarak hızlı bir şekilde gemiyi yüzdürüyorlar. Bu rüyadan sonra gece kalktım aynı konunun kısmen kafa karışıklığı ve geceleyin ayrıca kafama takılan bir konu olarak da uzun süredir çocuğumuz olmuyor, doktorlar hiç sorununuz yok diyor. Bu konuyu ve yukarıda bahsettiğim konuyu da biraz düşünerek gayet rahat bir şekilde gerginlik sinir üzüntü olmadan tekrar uyudum rüyamda; Tuvalete kalkıyorum tuvaletin taşmaya başladığını görüyorum. Su tertemiz içerisinde hiç bir pislik yok su taşıyor ve halılara kadar evin içine kadar geliyor hemen eşime sesleniyorum “yardım et, ne yapalım” diye daha sonra sular geri çekiliyor. Yorumlarsanız sevinirim saygılar.

30, Erkek, Evli, Çalışıyor. Geçmek istediğim bir kurum vardı. Bu kurumun yöneticisinden söz aldım. 1 aydır durumumun ne olacağı ve ne zaman geçeceğim konusunda zaman zaman görüşmeler yapıyoruz. Kurumda benim geçmek istediğim kadrolar dolu ancak kısa zaman içerisinde boşalacak ve benim geçmem için önüm açılacak şu an hiç bir problem gözükmüyor. Ancak şahsıma karşı daha evvel olan ilginin olmadığı yönünde bir his var.

Benimle beraber benim geçmek istediğimden daha alt kadroya bir arkadaşım geçmek istiyor. O kadroda boş var. Kurum yöneticisi hiç beklenmedik anda benden de gizleyerek o yere adeta jet hızı ile atama yaptı. Benim durumumda bir sorun yok fakat bu atamanın gizli ve hızlı olması benim istediğim kadrolardan atamanın hangisine yapılacağının söylenmemesi ve şahsıma olan ilginin son zamanda azlığının hissi çok canımı sıktı.

Bu rüyayı emeğinin karşılığını alamamış bir ruh hali, kızgınlık, birazda dargınlık ile yattığım gece gördüm.

Rüyada yunusların bir gemiyi yüzdürdüğünü görmek yorumu

Sevgili kardeşim, öncelikle böyle olağanüstü güzel, kendi içinde tutarlı ve güçlü mesaj veren, önemli rüyayı paylaştığın için teşekkür ederim. Sana hem bir 40 yıllık rüya yorumcusu, hem 35 yıl üst düzey yöneticilik yapmış birisi, hem de senin 2 katına yakın yaşamış tecrübeli bir büyüğün olarak cevap vereceğim ve senden de ileride gelişmeleri buraya eklemeni rica edeceğim.

Rüyada masmavi deniz görmek, mavi deniz suyu sevgi ve mutluluk ifadesi olup, güzel günlerin müjdesini verir.

Rüyada gemiye bindiğini görmek, geçmişteki hatalardan ders alındığını ve bundan sonra daha sağlıklı kararlar alınacağını ya da yaptığın bir hatadan dolayı affedileceğini gösterir.

Rüyada yunus balığı görmek, kısmet anlamına gelir. Bekarlar mutlu bir evliliğe, evliler için evlerinde mutluluğa işarettir.

Fazla şeyler yazarak yorumu uzatmak istemiyorum, unsurların anlamı bunlar, güzel günlerin yaklaştığına inanabilirsin. Senin mutlu günlere ulaşmana 2 kişinin etkisi olacak.

Uzun süredir çocuğumuz olmuyor demişsin, siz Allah’tan hayırlısını isteyin inanın hayırlısı ne ise o olur. Ben 15 yıl içinde 3 düşük yaptıktan sonra çocuk sahibi olmaktan umudunu kestikleri anda çok kısa zaman aralığında 2 çocuk sahibi olan dünyanın en mutlu ailesini tanıyorum. Siz olumlu düşünün, hayırlısını isteyin ve küçük meseleleri büyütmeyin ( mevki, atama, tayin, mal, mülk.. inanın hepsi ikinci planda şeyler. Önemli olan iç huzur, evindeki huzurdur. İç huzura sahip birinin her işi aten yolunda gitmekte, huzuru yüzüne yansımaktadır. ) Bunları düşünerek yattığında gördüğün rüyada çok değerli anlam taşımaktadır.

Rüyada tuvalete kalkmak, gerçek hayatında seni rahatsız eden bazı yüklerden kurtulmak için adım atmaya başladığını temsil eder.

Rüyada tuvalet taşması, taşmış tuvalet, rüya sahibinin ailesinde hamile olduğuna veya malın çokluğuna işarettir. (inanmazsanız sayfaya bakın: rüyada tuvalet görmek). Tuvaletten temiz su taşması gelişmelerin hayırlı olacağını, suyun evi kaplaması ise mutluluğun tüm evi saracağını ( aileyi ) temsil etmektedir.

Selam ve sevgilerimle.

“Rüyada Yunusların Bir Gemiyi Yüzdürdüğünü Görmek” için 3 yanıt

Merhaba

Gördüğüm rüya sonrası gelişmeleri eklememi istemiştiniz bende buraya eklemek istedim. Öncelikle son rüyada belirttiğiniz yorumda (yaptığınız bir hatadan dolayı affedileceksiniz konusuyla ilgili yorumunuzdan 1 gün sonra yöneticimizden yaptığım bir hatadan dolayı ağır bir uyarı aldım.

Son rüyamda belirttiğim geçmek istediğim kurumun yöneticisinin bana söz verdiği halde biraz soğukluğundan bahsetmiştim.Bu bahsettiğim soğukluk daha da arttı bana verilen bir üst kademeye geçiş konusunda epeyce ümitsizliğe kapıldım.Hem verilen sözün tutulmaması yani kandırılmamın üzüntüsü hemde eşimle son günlerde yaşadığım ve tamamen haklı olduğuma inandığım bazı tartışmalarında üzüntüsü ile ilgili dua ederek yattım ve rüyamda,

“Daha önceden yöneticiliğimizi yapan ve sonra kurumumuzdan ayrılan iş ve ahlak yönü ile çok takdir ettiğim saygı duyduğum bir isim ile yüzme yarışına giriyoruz.İlk 2-3 denemede beni geçiyor daha sonra ben onu yüzme yarışında çok açık bir farkla yeniyorum”

Yorumlarsanız sevinirim

Tarkan merhaba,
Rüyada amirini görmek gerçek yaşamınızda işinize ve sorumluluklarınıza bağlı bir kişiliğe sahip olduğunuzu ve bunun meyvelerini yakında alacağınızı simgeler.
Rüyada yüzme yarışı görmek ve ya yarışan yüzücüleri izlemek, içinizdeki enerjinin sizi daha aktif olmaya teşvik ettiğini ve buna izin vermeniz gerektiğini ifade eder. Yüzme yarışına katılmak, yüzerek yarışmak ise hayatınızın ilerleyen dönemlerinde de rahat, sağlıklı, mutlu ve huzurlu olmak için bu günden yapmanız gereken şeyler olduğunu ve bunları yapacak imkanlarınızın bulunduğunu temsil eder.

Çok temiz bir pilajda (kiyida ama kumda değil suyun içinde yani) yunus baligina sarilip oynadigimi ve baligin bana gulmesi ne anlama geliyor acaba…

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir