Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Yurt Dışına Gitmek

Rüyada yurt dışına gitmek neye delalettir?

Rüyamda uçakla yurt dışına gidiyorum ve pencereden binaları izliyorum. Sonra uçak iniş yapıyor,otele gidiyorum ve İngilizce konuşuyorum ( gerçekte İngilizce bilmiyorum ). Gittiğim yerde Amerika. Lütfen yorumlar mısınız, rüyada yurt dışına gitmek ne demektir, gerçekten çok merak ediyorum.

Rüyada yurt dışına gittiğini görmek nasıl yorumlanır?

Hayatınızı değiştireceğiniz kararlar almak üzere olduğunuzu ve toplum kurallarının dışında bir şeyler yapmak istediğinizi işaret eder. Sıra dışı deneyimler yaşayabilirsiniz. Artık şans sizin yanınızda olacak. Sizi şaşırtacak sürprizlerle mutlu olmaya hazır olun. Ve en önemlisi güven içinde olacağınız bir ortam sizi bekliyor, yeniliklerle dolu güvenli bir ortama hazır olun.

Ayette de anlaşılacağı üzere kendinizi nerede, nasıl rahat ve güvende hissediyorsanız orada ve istediğiniz gibi davranın içinizden inanç ve Allah sevgisini eksik etmeden. “Ey iman eden kullarım! Şüphesiz, benim yarattığım yeryüzü geniştir. O halde (nerede güven içinde olacaksanız orada) yalnız bana kulluk edin.” (Ankebut, 56). Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada uçak görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yurt Dışına Gitmek” için 3 yanıt

Rüyamda sosyal erkek arkadaşımla yurt dışına eğitime gitmek için hazırlık yaptım ve uçağa geç kalmıştık, ben eve cıktım sarj aletlerimi aldım geri arabaya bindim, abim uçağa doğru bizi götürdü. Hava alanını hatırlıyorum ama burdan sonrası artık eğitim bitmiş abim babam ablam yeğenlerim beni olduğum yerden almaya gelmişlerdi.
Kendim için bir erkek evlilik adına hakkıma hayırlı mı değil mi olarak istihareye yattım ve bu rüyayı gördüm. Ve rüyaya yattığım kişi ile rüyamda birbirimize sarılıp birbirimizi öpüp kokladık çok küçük bir yakınlaşma oldu.
Bir de aktardan annem babam ben ablam bir şeyler alıyorduk.
Bu üç rüya ayrı ama namaz sonrası gördüğüm rüyalar.
Şimdiden Teşekkürler.
23, Kadın, Bekar, Çalışmıyor, umutlu.

Okumak için Amerika’ya gittiğini görmek
Bir anda ailemin de desteğiyle Amerika’ya üniversite okumak için gitmeye karar veriyorum. Bir kaç gün sonra ailemle uçağa binip oraya ulaşıyoruz. Ailem beni Malay bir kadına emanet edip gidiyor. Malay kadın hep yanımda oluyor. Bir kaç gün sonra geri dönüyorum ancak ailem bilet alıyor ve tek başıma Amerika’ya dönüyorum. Yalnız kalmamam için eski komşumuzun 70’li yaşlardaki eşi Şefik amcayı yanıma gönderiyorlar ancak Şefik amca şu anda hayatta olan eşinin öldüğünü bir cümle arasında söylüyor. Daha sonra bir sonraki gün alışverişe gitmeliyim diye düşünüyorum. 18, Kadın, Bekar, Öğrenci.

musicismylife selam,
Böyle bir rüya gördüğün için seni tebrik ediyor, bizimle paylaştığın için ayrıca teşekkür etmek istiyorum. Tür insanı arasında yüz binde birde olsa böyle geleceğini, eğitimini düşünerek onun hakkında rüya gören çıkıyor. Biliyor toplumumuz en çok eski sevgili, havadan yağan para ya da bilmem hangi şeyhin neler söylediğini görmekteyiz.
Rüyada Amerika’ya gittiğini görmek, reel hayatta kimi arayışlar içinde olduğunuzu, yeni yerler, yeni kişiler, yeni deneyimler kazanmak isteğinizi simgelerken aynı zamanda mevcut ruh haliniz konusunda ipuçları vermekte ve içinde bulunduğunuz durumdan sıkıldığınızı, hayatınızda bazı yenilikler istediğinizi işaret eder. Gidiş sebebinin üniversite okumak olması büyük ihtimalle ülkedeki üniversite eğitimi ya da yapısının seni memnun etmemesi olabilir.
Rüyanın devamında olanlar mükemmel bir aileye sahip olduğunu, ailenin sürekli senin huuzr, rahat ve güvenliğini düşündüğünü simgelerken, rüyanın son bölümü hedeflerine kavuşacağını temsil etmektedir.
Lütfen ileride gelişmeleri buraya ekler misin?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir