Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Yurt Dışına Gittiğini Görmek

Rüyada yurt dışına gitmek ne demektir?

Merhaba, rüyamda kız kardeşimle yurt dışına gidiyordum. Sırtımızdaki çantayla geziyoruz. Hangi ülke olduğunu hatırlamıyorum. Ülkemize dönmeye karar veriyoruz. Kız kardeşimle yolda yürürken “Abla hava alanına gitmek çok pahallı, gel her hangi bir tıra binelim” diyor. Tam o sırada yanımızdan tır geçiyor ve ileride duruyor. Kız kardeşim koşmaya başlıyor ben bağırıyorum “gitme” diye, koşarak kardeşime yetişip engelliyorum. Kızıyorum ona “mecbur para verip arabaya bineceğiz” diyorum. ( Bu arada yurt dışına seyahat etmek benim hayallerimden biridir. Hiç yurt dışına çıkmadım

Sonra nasıl olduysa ülkemize minibüs gibi bir arabayla Türkiye’ye dönüyoruz. Minibüste bir kaç tanıdık kişiyi de görüyorum. Babamı da görüyorum. Türkiye’ye dönerken bir çok ilden geçiyoruz. Özellikle Düzce ilimizde mola veriyoruz, Minibüsle yol kenarına park ediyoruz. Park ederken yol kenarında erkek arkadaşımı görüyorum. ( Erkek arkadaşım normalde Düzcelidir) Orada bekliyordu. Beni görünce şaşırıyordu, birbirimizi görünce ben sus işareti yapıyorum. (Erkek arkadaşım normal hayatta sigara içmez. ) Rüyamda erkek arkadaşımın ağzında 3 tane sigara vardı tüttürüyordu, çok şaşırıyordum. ( Bu arada erkek arkadaşımla aramız bozuk, 2 aydır görüşmüyoruz.) Sonra ne olduysa uyandım. Rüyamın anlamı nedir? Uyandığımda üzüntülü uyandım. Rüyada yurt dışına gitmek nedir? Şimdiden yorumlarınız için çok teşekkür ediyorum.

Takma İsim: Yeşim06
yaş:27
cinsiyet: bayan
medeni durum: bekar
meslek: çalışmıyorum
Ruh halim: Gergin ve üzgün

Rüyada yurt dışına gittiğini görmek neye yorumlanır?

Yeşim merhaba, gördüğün rüyada bir çok yer, olay geçmekte ancak ana unsurları rüyada yurt dışına gitmek ve erkek arkadaşını görmektir.

Rüyada yurt dışına gitmek, yurt dışına seyahatyurt dışına gittiğini görmek, tamamlayamadığınız bir konu hakkında güvendiğiniz büyüklere, akıllı dostlarınıza danışmalı, onların önerilerini dinlemelisiniz mesajı verir. Rüyada yurt dışında olduğunu görmek ufuklarını genişletmeye, manevi olarak yeni tecrübelere ihtiyacınız olduğunu gösterir. Bakınız yurt dışı rüya tabiri sayfası.

Yurt dışına kız kardeşinle gitmiş olduğunu görmüş olman kız kardeşinin değerli biri olduğunu, ona güvenebileceğini gösterir. Çünkü rüyada kız kardeş görmek, kız kardeşini görmek gerçek yaşamınızda şansınızın açık olacağı, mutlu olacağınız bir yaşam evresinde olduğunuzu ifade eder.

Orada yaşananlar, ülkeye dönüş yapman her ne kadar senaryoyu zenginleştirme vazifesi yapsa da aynı zamanda gerçek hayatında bir işi tamamlamak konusundaki çabanı da gösterebilir.

Rüyanın diğer önemli unsuru erkek arkadaşı görmek ise onunla uyanık yaşamınızdaki ilişkiniz konusunda, onun hakkında neler hissettiğiniz husunda bilgiler vermekte ( ona değer veriyorsunuz ve düşünüyorsunuz ), onun sigara içtiğini görmen ise arkadaşının kimi konularda kafasının karışık olduğunu, kimi şeylere kısa bir mola verip, durum değerlendirmesi yaptığını göstermektedir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada erkek arkadaşı görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yurt Dışına Gittiğini Görmek” için bir yanıt

Rüyamda arkadaşım yurt dışına, Finlandiya’ya gidiyordu. Gelirken bize içki getiriyordu. Çok garip bir rüyaydı. Bu ne demek?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir