Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Yurt Görmek

Rüyada yurt görmek neye işaret eder?

Bilmediğim bir şehirdi ama rüyamda biliyordum. Arkadaşlarla yurttaydık ve karnımız acıkmıştı ve geceydi. Bir arkadaşımla beraber bakkala gidiyorduk. Sonra yolda diğer arkadaşlarımı da gördüm ve sohbet etmeye başladık. Sonra onlar beni beklerken ben tek başıma yola devam ettim. Bakkal dediğimiz yer meğerse bir kahve gibi bir yermiş ve bakkal işlevi de görüyormuş. Sonra ben 2 ekmek aldım ve 1 çitos aldım. Daha sonra telefon geldi ve arkadaşım “sürpriz var” dedi” bol al malzemeleri” dedi. Benimde o an aklıma sadece kız kardeşim kaçırıldı geldi ve bulduklarını anladım.

Sonra kahveciyle muhabbet ederken diğer yandan kahvecide rakı içiyordu. Sonra arkadaşım geldi beraber oradan çıktık. Terası olan bir yere girdik ve terasta annem vardı. İçeride kız kardeşimi görür görmez içeriye kardeşimi mutlu etmek için aldığım çikolatayı verdim . Hemen diğer tarafa baktığım da anneannemin ve yengemin gözlerinin çok acayip bir hal aldığını gördüm. Çünkü kız kardeşimi onlar kaçırmıştı. Çok iğrenç bakıyorlardı.

Sonra babamın evin terasına geldiğini gördüm. Ve bir kuvvet beni dışarı götürürken o kıpkırmızı , iğrenç gözlere bakarak 3 kere ‘ Allah belanızı versin ‘ diye bağırdım . Kalktığımda korku içerisindeydim çünkü içlerine 3 harfli girdiğini hissettim . O kadar iğrenç bakıyorlardı. Bu arada ben babannemin ve yengemin bizim aileye büyü yaptırdığını düşünüyorum . Somut delillerim var büyü olduğuna ancak kimin yaptığına delilim yok . Büyünün türü ise ev içi huzursuzluk olarak düşünüyorum . Çünkü aileyi somut olarak rahatsız eden değilde huzursuzluk çıkaran, kavga çıkaran bir büyü olduğunu biliyorum . Şimdiden çok sağ olun inşallah yardımcı olabilirsiniz. 20, Erkek, Bekar, Öğrenci, şuan da tamamen korku içerisindeyim, rüyadan uyandım ve anlamını araştırırken burayı buldum .

Rüyada yurt görmek neye yorulur?

Rüyada yurt görmekGörmüş olduğunuz rüyada yer alan unsurlar hem birbiri ile alakasız ve hepsi de olumsuz anlamlar taşımakta. Bu durum gerçek hayatınızda büyük bir stres, üzüntü ya da ebdişe içinde olduğunuzu ve bu yüzden berrak düşünemediğini ifade etmektedir. Bir an önce korkularınla yüzleşip onları yenmen gerektiği temsil etmektedir.

Rüyada yurt görmek, öğrenci yurdu görülmesi bilgi ve eğitim üzerinde yer temsil eder. Bu rüya aynı zamanda kendi kendine yetebilmek veya mali güvenliği ifade etmektedir. Yurtta kalmak finansal konularda bilgi verir ve yurtta kaldığını görmek biraz daha temkinli ve dikkatli harcama yapmanız gerektiğini ve mali konularda akıllı olmak gerektiğini gösterir. Yurda başvurmak, yurda başvurduğunu görmek yaşamınızdaki değişim, değişiklikler ve kimi belirsizlikler karşısında endişeleriniz olduğunu, sığınacak bir mekan, destek alacak birilerine gereksinim duyduğunuzu simgeler. Bir yurda girmek, yurda girdiğini görmek ( orada kalmaktan ziyade birini ziyaret etmek veya başka bir başka amaçla ) duygusal bir boşluk ya da iç boşluk anlamına gelir. Rüyada bir yurttan çıkmak, yurttan çıktığını görmek kendi gerçek kimliğinizi aradığınızı, ayaklarınızın üzerinde durmayı öğrendiğinizi ifade eder. Erkek yurdu, kız yurdu terimleri birlikte öğrenci yurdu olarak değerlendirilmektedir.

“Rüyada Yurt Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda yurda gidiyorum ve yurt Kars’ta oluyor, yurtta bizden sorumlu olan kişi aşagi atliyor ve biz yurda devam ediyoruz.

Rüyada yurda verilmek
Rüyamda annem, beni farklı yurda veriyordu veya kendi isteğim ile gidiyordum. 3 tane kapı vardı. Bir tanesinde beni kilitliyorlardı, yemek veriyorlardı ama tek olduğum için çok mutsuzdum. Sonra annem aşağıya gelmiş beni kollarımdan tutup aşağıya indiriyorlardı, bende ağlaya ağlaya annemin yanına gidiyordum, sonra ona sarılıp ağlıyordum, bunun kötü bir tabiri var mı? yorumlayabilir misiniz?

Zeynep selam, böyle önemli rüyaları gönderirken mutlaka hakkınızda bilgi vermelisiniz. Mesela mesajınızdan ben sizin şu anda bir yurtta kaldığınızı ve rüyada annenin seni başka bir yurda verdiğini gördüğünü anlıyorum. Bu doğru mu? cevabını lütfen yorumlardan ekle.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir