Rüyada Yurt Dışı Görmek

Rüyada yurt dışı görmek neye çıkar?

Rüyamda ailemle birlikte bir tura katılmıştık, bu tur ile yurt dışı, İngiltere’ye gidecektik, özel tur rehberimiz olan bir bayan arabayı kullanıyor, bizi Bursa’dan alarak ilk önce Yalova oradan Erzurum’a, Erzurum’dan da uçak ile İngiltere’ye gideceğimizi söyledi, araba ile yoldayız.

Sonra bir anda İngiltere’de olduğumu görüyorum, orada kendi aralarında İngilizce konuşan bir kaç erkek görüyorum, hem konuşup hemde gülüyorlardı, onların yanında durduk , kendimi çok heyecanlı ve mutlu hissediyordum, sürekli tur rehberi bayana “ne zaman varacağız, şuan neredeyiz” diye heyecanla soruyordum ve bunu arkadaşlarımla paylaşmak için sabırsızlanıyordum. Uyandığımda ise aslında okul için ne kadar çok gitmek istediğimi ama erkek arkadaşım sebebiyle gidemeyeceğimi hatırladım, bir hüzne kapıldım bu rüya ne anlama geliyor yardımcı olursanız sevinirim. Gönderen Rosalin.

Rüyada yurt dışı yorumu

Rüyada yurt dışı görmekRosalin merhaba, rüyada yurt dışı görmek yaşamınızda kimi kararsızlıklar, dengesizlikler olduğunu gösterir. Bir şeyleri sonuçlandırmak zorluk çektiğini gösterir. Rüyada yurt dışına gitmek, yurt dışına seyahat, yurt dışına gittiğini görmek tamamlayamadığın bir konu hakkında güvendiğiniz büyüklere, akıllı dostlarınıza danışmalı, onların önerilerini dinlemelisiniz mesajı verir.

Rüyada yurt dışında başka bir ülkede yaşadığını görmek geleceğinize yöne verme konusunda kimi belirsizler yaşadığınızı, ne yapmaya karar veremediğinizi simgeler. Rüyada yurt dışında olduğunu görmek ufuklarını genişletmeye, manevi olarak yeni tecrübelere ihtiyacınız olduğunu gösterir. Rüyada yabancı ülkede bulunan birini görmek, yurt dışında yaşayan birini görmek, aile kültürü mirasınızın etkilerini gösterir.

Rüyada Afrika‘yı görmek, Afrika’yı gezmek, Afrika’da olduğunu, Afrika’yı gezdiğini görmek size düşman ve kavgacı kişiler tarafından baskı yapıldığını / yapılacağını gösterir. Rüyada Afrika manzarası görmek yalnızlık, zevksiz veya karsız yolculuklar işaret eder. Rüyada Güney Amerika’yı görmek sizin kimi çatışmaları çözmek ya da hayatınızdaki engelleri aşmak için çalışmakta olduğunuzu simgeler.

“Rüyada Yurt Dışı Görmek” hakkında 4 yorum

  1. Rüyamda hiç tanımadığım 3 kişi var. Yurt dışından geliyorlar. 2 kız ve bir erkek. 1 erkek 1 kızla sevgili , diğer kızda benim sevgilim imiş. Çok Özlemiş Taa oradan gelip beni bulmuşlar. Sonra Hep beraber otele gidip bir şeyler içip dama çıkıyoruz. Sonra sabah oluyor. Rüyamda sevgilim olanlar ve diğer gelenler de otobüse binip gidiyorlar. Otobüs kullanarak. Otobüs Şirketinin sahibi gelen erkeğin babası imiş. Sonra Binip Giderlerken Muavin erkek çocugu indiriyor Ve 1 dakika gitmeden otobüs kaza yapıyor. Diger 2 kız kazada ölüyor veya yaralanıyor. Biz O çocuğun babasına gidip hesap soruyoruz. Sonra Uyandım. Yorumlarınızı bekliyorum.
    Kimden: eyup0
    Cinsiyetiniz: Erkek
    Yaşınız: 18
    Medeni Durumunuz: Bekar

  2. Rüyamda yurt dışına çıkıyorum bir günlüğüne. Eskiden sevdiğim ve şuan evli olan bir kızın ailesinin evinde kalmaya. Bir odaya koyuyorlar beni iki tane bahçe var odada, biri ekilmiş ve çok güzel görünüyor, toprak iyi işlenmiş. Diğeri ise daha ekilmemiş kuru bir bahçe. İkisi de çift kişilik yatak boyutunda. Önce güzel olan bahçeyle uğraşıyorum ekiyorum, sonra kızın annesi gelip “o bizim değil, diğeri bizim onunla uğraş” deyip gidiyor. Bende geçiyorum çapalamaya çalışıyorum oynuyorum. Bir süre üzerinde yatıyorum, sonra kızı geliyor işe geç kalacakmış soyunup giyiniyor önümde hiç çekinmeden. O gidiyor bende uyanıyorum.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir