Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Yurt Dışına Tatile Gitmek

Rüyada yurt dışına tatile gittiğini görmek ne demektir?

Rüyamda annemle birlikte yurt dışına bir yere tatile gidiyoruz. Mayolarımızı giyiyoruz ve deniz kenarına gidiyoruz sonra. hava gri renginde. denizde kıyıya yakın çok büyük balıkların atladığını görüyoruz. ilk köpek balığı zannediyoruz ama bunların daha sonra büyük siyah balinalar olduğunu anlıyoruz. sayıları çok fazlaydı ve bazılarının boyu çok büyük bazılarınınki de orta dereceydi. çok korkmuştuk ve denize girmedik öyle baktık.

Rüyada yurt dışına tatile gitmek neye yorulur?

Rüyanız; sizin buyuk sorumluluk almaya, buyuk problemler çözmeye, büyük işler başarmaya, buyuk projeler başarmaya, buyuk yatırımlar yapmaya kabiliyetiniz olduğunu işaret etmektedir. Rüyada yurt dışına tatile gitmek rüya sahibinin alışılmış standart şeylerin dışına çıkıp, bir hava değişi yaşamak istediğine delalet eder. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada tatil görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yurt Dışına Tatile Gitmek” için bir yanıt

İyi günler,
Rüyamda eşim ve arkadaşlarımız ile birlikte yurt dışına geziye gitmişiz. Trendeyiz veya otobüste tam hatırlayamıyorum ancak dışarıyı seyrediyoruz. Bütün evlerin / apartmanların altları suyla kaplı ve suyun içinde de irili ufaklı timsahlar var. Biz trenle geçerken bir timsah bize doğru hızlıca gelmeye çalışıyordu, araba ilerleyince o geride kaldı. Sonrasında ise; biz trenden inmişiz ve yürüyerek gezmeye başlamışız, bu sırada da “ileride çok ünlü bir krater gölü var” diyorlar bize ve biz oraya gittiğimizde gölün içerisinde dev timsahlar var ve bu timsahlar beni çok korkutuyor. Tam hatırlayamamakla birlikte gölde timsah dışında bir hayvan daha vardı, sanırım boğaydı. bu hayvanlar hızlıca gölden çıkmaya çalışıyorlar ve yönleri de bize doğruydu, ancak biz oradan uzaklaştık ve bize bir şey yapmadılar.
Sizce bu rüyayı neye yormalıyım. İyi çalışmalar dilerim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir