Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Yürümek

Rüyada yürümek neye işarettir?

Selam, öncelikle cevabınız için şimdiden teşekkürler. Arkadaşım beni rüyasında görmüş evimi eşyalarla sattığımı ( evim evet satılık )yeni bir eve taşındığımı bahçeli yeşillikler içinde ikinci el mobilyalar aldığımı ama sanki yeni gibiymiş koltuklar beyaz çiçek desenli çok ferah bir evim olduğunu ortak arkadaşımız var hamile oda bizimleymiş aslında oğlu olacak ama rüyada kızım diye hitap etmiş benim evimden hatıra almış taşındığım ev şimdikinden küçük olduğundan hamile arkadaşım almış kimi kutuları hatta yeni ayrıldığım erkek arkadaşımda varmış bize yardım ediyormuş ( rüyayı gören arkadaşım ayrıldığımızı henüz bilmiyor )

Gerçek hayatta ayak bileğim kırıldı bir ay önce ameliyat oldum şuan tam olarak daha yürüyemiyorum ama arkadaşım rüyada ayağımın biraz olsun düzeldiğini yürüyebildiğimi de görmüş. Bunların manası nedir?

Rüyada yürümek neye yorumlanır?

Rüyanızın ilk bölümü hakkında bilgiyi ev rüya tabirleri sayfasında bulabilirsiniz.

Rüyada yürümek, yürüdüğünü görmek düzgün ve doğru bir yol ise başarı, hayatınızdaki olumsuz olan her şeyin bitmesi anlamına gelir. Başı önde eğerek yürümek uzun ömür anlamına gelir. Rüyada yağmur altında yürümek ilerleyen yaşlarda güzel, huzurlu bir hayat süreceğine işaret eder. Rüyada deniz kenarında yürüdüğünü görmek bir iç hesaplaşma yaşadığınızı ve bu durumun artık tamamlanmasını istediğinizi ve bunun çözüleceğini gösterir. Rüyada geri geri yürümek veya geriye doğru yürüdüğünü görmek hayatınızda ters giden bir durum olduğunu, sizin bunun farkında olmadığınızı ya da önemsemediğini simgeler. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada eski sevgiliyi görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

“Rüyada Yürümek” için 3 yanıt

rüyamda erkek arkadaşımla düğün solunundan çıkıp el ele tutuştuk sonra yürüyerek bizim evin önünden geçerken ailem balkondan bize bakıyordu ama biz aldırmadan el ele tutuşarak yürümeye devam ettik.

Gördüğünüz rüya uyanık yaşamınızdaki ilişkiniz konusunda, onun hakkında neler hissettiğiniz husunda bilgiler vermektedir, ancak bunu ancak siz anlayabilirsiniz.

Rüyada bebeğinin yürüdüğünü görmek
Benim 7 aylık bebeğim var henüz yürümüyor ama ben 2 defadır rüyamda kızımın birden yerden doğrulup yürüdüğünü görüyorum, hayrete düşüyorum. İyi bir şey gibi hissediyorum, sizde yorumlar mısınız? rüyada yürüyen bebek görmenin manası nedir?. Teşekkür ederim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir