Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Yürüyen Merdiven Görmek

Rüyada yürüyen merdiven görmek ne demektir?

Rüyada yürüyen merdiven görmekRüyamda yürüyen merdiven gördüm, bir yürüyen merdivenden yukarı çıkıp arkadaşlarımla aşağıda benim için bir kaplanın beklediğini bilerek konuşuyoruz daha önemli işlerimizde var onu önemsemiyoruz bir kadın geliyor yanımıza ve “adak adamışsın, paranı bana vermelisin, çok acil yardıma geldim” diyor ve bütün paramı veriyorum, merdivenden aşağı inerken arkadaşım “unutma kaplanların dişleri dökülür önce onu halledelim” diyor, aşağıya indiğimiz gibi kaplan üzerimize koşmaya başlıyor, yürüyen merdivenden koşarak kaçıyoruz.

Yukarıya doğru bir yüksek binanın çatısından diğer binaya doğru kurtulmak için atlıyorum, arkadaşımı kovalıyordu hemen arkamda ben boşluğa atlayınca önümü göremeyeceğim beyazlıkta bir ışık gördüm ve uyandım. Rüyamda sürekli yürüyen merdiven ve kaplan görüyorum sanki gerçek gibi olan tüm rüyalarımda varlar yorumlarsanız sevinirim, kendi yorumum yıllardır aynı sizinde görüşünüzü almak istedim.

Rüyada yürüyen merdiven görmek neye yorulur?

Rüyada yürüyen merdiven görmek bilincinizin çeşitli seviyeleri arasında yoğun hareketlilik olduğunu gösterir. Eğer yürüyen merdiven yukarı hareket ediyor ise, sizin kolaylıkla büyük ilerleme sağlayacağınızı işaret eder. Eğer yürüyen merdiven aşağı gidiyor ise bir aksilik göstergesi olabilir, geri gidişi ima ediyor olabilir. Rüyada bozuk yürüyen merdiven, arızalı, çalışmayan yürüyen merdiven görmek, bilinç seviyenizde bir durağanlığı ifade eder.

Rüyada kaplan görmek, güç, kuvvet, kendine güvenmek, yüksek makam sahibi bir insan olarak yorumlanır. Rüyada kaplan saldırısı görmek, gerçek yaşamınızda kendinize kimi durumlarda fazla güvendiğinizi bu yüzden başınızın ağrıyabileceği bir durumla karşılaşabileceğinizi, temkinli olmanın her zaman daha iyi olduğunu simgeler.

“Rüyada Yürüyen Merdiven Görmek” için 4 yanıt

rüyamda annemi leventte gördüm keyfi yerinde idi yürüyen merdivenin başında beni bekliyordu. bunun rüya yorumu nedir.

Rüyamda yürüyen merdivenden aşağı inerken birden hızlandı ve kendimi zor kurtardım “oh be canımı son anda kurtardım” dedim, arkamı bir döndüm yürüyen merdiven adamın birinin ayağını kapmış. Sonra aynı rüyanın içinde etrafım kalabalık ben yukarı bakarak “Allah Allah” diye bağırıyorum, o anda aynen Nuh tufanı gibi içinde balıkların ve çeşitli canlıların bulunduğu bir sel geliyor ama insan boyunun kat kat üstünde ve yine aynı rüyanın içinde kendimi yatakta görüyorum, karşımda garip suretli bir canlı, tahmin ettiğime göre şeytan, uzun tırnaklarıyla affedersiniz o uzun tırnağını vücuduma sokuyor ama ben bu acıyı aynen gerçek gibi hissediyorum. Ben bu arada euzu besmele çekiyorum rüyamda içimde o bir irkiliyor rüya burada bitiyor, bu rüyayı bayramın birinci günü öğleden sonra uyurken gördüm, kalktığımda çok terlemiş ve sıkıntı içindeydim, şimdiden teşekkür ederim . 18, Erkek, bekar, öğrenci.

Sevdiğim çocuğun bana ihtiyacı varmış, ayağını kırmış, ben de haberlerde görmüşüm koşarak yanına gitmişim, ilk soğuk davranmış ama evde kimse kalmayınca elimi tutmuş omzuma yatmış sonra “kahvaltılık bir şeyler al” demiş, almaya gittiğimde mutfakta evin işlerini gören bir ablayla karşılaştım “beni görmedi ya ondan rahat kızım” dedi “anlaşılan geç geleceğimi sandı” dedi. Sonra sarışın bir kız gelmiş eve, sapsarı saçları var, ona sarılmış bu sefer de onunla sarışık oturmuş, sonra ben gelmişim “bu ne” diye sormuşum ‘Annem bunu istiyor dinletemedim ‘demiş.

Sonra annesiyle konuşmuşum, bir yerlerden atlamaya filan çalışmışım yürüyen merdivenlerden, sonra engel olmuş kendime bir şey yapmama ,sonra annesi ‘ben onu istemiyorum herkesle olan kızı ne diye gelin alayım ?demiş oğlum onu istiyor ,demiş. Ben daha kötü olmuşum ,eşyalarımı almaya dönmüşüm .Bir bakmışım sarılarak film izliyorlar o ara bayılmışım sonra demiş yeğenlerine ‘alın hastaneye bırakın eşyalarıyla ‘diye ,ben o sözü duyunca ayılmışım biraz .Ben kendim giderim defolun demişim ,evden çıkmışım sonra yolda tekrar karşılaştık onunla sonra iyi misin ne oldu diyordu sanki rüya içinde rüya gördüm. 19-bekar -karışık bir ruh halindeyim.

Selver merhaba, görmüş olduğun rüya sevdiğin çocuk konusunda kafanı karıştıran bazı belirsizlikler olduğunu, bu belirsizlikler yüzünden kafanın oldukça karıştığını ve berrak düşünemediğini anlatmaktadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir