Kategoriler
Sevgili Rüyaları

Rüyada Yürüyüş Yapmak

Rüyada yürüyüş yapmak neye delalet eder?

Rüyamda erkek arkadaşımla deniz kenarında el ele tutuşmuş yürüyüş yaparken yanımıza bir kör kedi geldi, “günlerdir hiç bir şey yemedim, ben açım” dedi. Hayatımda hiç konuşan kedi görmemiştim, duyduğuma inanamadım, arkadaşıma “duyduğumu sen de duydun mu? hayal mi görüyorum” dedim. Arkadaşım “evet duydum, bu kedi konuşuyor” dedi ve hemen biraz ileride duran simitçiden simit alıp geldi. Simidi ellerimle ufaltıp kediye yedirdim. Bu rüyanın manası nedir?

Rüyada yürüyüş yapmak nasıl yorumlanır?

Gördüğünüz rüya, gerçek yaşamınızda içinde bulunduğunuz şanssız dönemin bitişini ya da etrafınızdaki bir uğursuzluğun son bulacağını müjdeleyen değerli bir rüyadır.

Rüyada yürüyüş yapmak, yürüyüş yaptığını görmek, yürümek hedeflerinize doğru, yavaş ama istikrarlı bir ilerleme anlamına gelir. Bu rüya emin bir hayata doğru hareket ettiğinizi gösterir. Hedeflerinizi yeniden düşünün. Rüyada grup yürüyüşü yapmak, toplu yürümek, grupla birlikte yürümek bir takım oyuncusu ve ortak bir amaç için uyum içinde çalışabilecek durumda olduğunuzu gösterir.

Rüyada yürüyüş yapan birini, birilerini görmek sizin isteksiz ve çekingen kimi durumlar içinde olduğunuzu gösterir. Ayrıca belirli yaşam deneyimlerinde kendinize mesafe koymaya çalışıyor olabilirsiniz.

“Rüyada Yürüyüş Yapmak” için bir yanıt

Rüyada yağmur altında yürümek
Rüyamda ablamla Eskişehir’de yağmurun altinda yürüyoruz ama beni evlendirecekler, bayir aşaği bir yoldan inerken yağmur iyice hizlaniyor ve gidiceğimiz eve çok az kaliyor, ev mavi renkte bir türlü varamiyoruz eve.
Ev aşaği doğru kaliyor sanki biz yürüdükçe, sonra çaliştiğim firmanin müdürü ve sahibi olan kişiler taksi ile geliyorlar ama suratlarini görmüyorum taksiye biniyoruz, burada uyandim yorumlarsaniz sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir