Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Bir Şey Yutmak

Rüyada bir şey yutmak neye delalet eder?

Rüyamda bir oğlum oluyordu ancak çok zayıf ve tembeldi, sürekli olarak yatıyordu. Karnının doymadığını hissedip göğsümden süt çıkarmaya çalıştım. Göğsümden önce kan geldi daha sonra da biraz koyu şekilde süt çıkarabildim. Sütü biberona koyarak çocuğu emzirdim ve ama çocuk o kadar aç idi ki sütü emmedi adeta yuttu, daha sonra tekrar uyuttum. Ablamın da çocuğu var ve o da emziriyormuş. Annemler ablamın göğüslerine bakıp sert olduklarını benim göğüslerimin yumuşak olduğunu söylüyorlar. Göğsüm de ki sütü sağdım çok fazla süt çıkmadı. Daha sonra balkona çıktım oturduğumuz ev apartmanın en üst katındaymış.
Rabia, 20, Kadın, Bekar, Çalışıyor, karışık

Rüyada bir şeyi yuttuğunu görmek yorumu

Rüyada bir şey yutmakRabia merhaba. Rüyada erkek bebek doğurduğunu görmek çabuk ve güzel bir habere işarettir. Bozulmamış temiz ahlakınızı dahada ileri noktaya taşıyacağınızı simgeler. Çocuk emzirmek çocukları, bereketi, verimli olmayı, zenginleşmeyi işaret eder.  Biberon görmek rüya sahibi insanın reel yaşamında yeni ufuklar ve yeni bakış açılarının olduğu bir döneme girdiğini ve zihinsel gelişimi simgeler.

Rüyanın en ilginç kısmı ufacık bebeğin biberona koyduğun sütünü adeta yutmasıdır ki bu önündeki bazı fırsatları kaçırmamak için dikkatli olmanı tavsiye eder.

Rüyada bir şey yutmak yenileme simgelerken bir şeyi yutmak, yuttuğunu görmek aynı zamanda hiç bitmeyen sevinç ve taze başlangıçlara işaret eder. Rüyada bir şey yutan birini görmek görülen kişiyle birlikte yorumlanmakla birlikte genel olarak kaçıracağınız fırsatları simgeler. Karşınıza çıkacak fırsatları kaçıracak olabilirsiniz. Bunun için dikkatli olmalısınız mesajı verir. Bu rüya geleceğe işaret ettiği gibi geçmişi de simgeliyor olabilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir