Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Yuvarlak Masa Görmek

Rüyada yuvarlak masa görmek neye işarettir?

Rüyamda bir yuvarlak masa üzerinde beyaz yılan gördüm. Ben yatarken yuvarlak masanın üstünde bir beyaz yılan gördüm, böyle nasıl anlatsam öyle çok büyük değildi, orta boylarda, beni görünce kaçıyor cevabınızı bekliyorum.

Rüyada yuvarlak masa görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada yuvarlak masa görmek bütünlük ve eşitlik simgeler. Hayatınızda şu ana kadar bir araya getirmediğiniz parçalar nedeniyle tüm manzarayı göremediğiniz ve bu yüzden kimi fırsatları kaçırdığınızı işaret eder. Bu konu hakkında detaylı bilgi için rüyada masa görmek sayfasını mutlaka inceleyiniz.

Rüyada beyaz yılan görmek genel anlamda olumlu mesaj verir ve rüyayı gören kişinin reel yaşamında içinde bulunduğu bazı olumsuz tutumların değişmeye başladığını simgeler. Bakınız rüyada yılan görmek analizi.

“Rüyada Yuvarlak Masa Görmek” için 2 yanıt

Yuvarlak masada oturmak
Rüyamda bir yuvarlak masada oturuyorum, ögretmenim, ve 2 , 3 sinif arkadasimla, kahvalti yapmakdayiz. Herkes yiyor iciyor bende kendime domatesli soslu bir ekmek arası yapıyorum. Bir anda sinif arkadaslarimdan birisi ekmegimi yere calip üstünü yumruğuyla eziyor, bende “nimetle nasil istaf edersin” diye bagirarak ona yumruklarla girisiyorum. Onu zor kurtariyorlar elimden, sonra masaya beni ve yumrukladigim sinif arkadasimi yan yana oturturuyorlar. Ben hala sinirimi alamamis bir sekilde ona bakip yumrugumu sıkıyorum. Yas : 17, Medeni hal : bekar, Is : okul, Ruh hali : normal ( fakat aşık )

Emrah selam, Rüyada kahvaltı masası görülmesi çok hayırlıdır çünkü kahvaltı yeni bir güne iyi başlamanın sembolüdür. Rüyada kahvaltı yapmak veya kahvaltıya gitmek özellikle zihinsel çalışma yapan kişiler yaşamlarında hızla olumlu değişiklikler olacağını gösterir. Ancak kahvaltı masasında yaşananlar her şey yolunda giderken bu güzel gidişe mani olan bir durumun ortaya çıktığını ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir