Kategoriler
Dini Rüyalar

Rüyada Yuvarlak Masa Örtüsü Görmek

Rüyada yuvarlak masa örtüsü görmek ne demektir?

Rüyada yuvarlak masa örtüsü görmekMerhaba bir rüyamı yorumlamanızı rica ediyorum. Rüyamda yuvarlak bir masa örtüsü hediye ediliyordu bana, elime aldığımda kırmızı nakışları vardı üzerinde, etek kısımlarında yuvarlaklar içinde sırayla Allah ismi ve Muhammed isimleri Arapça yazılıydı. Çok merak ediyorum nasıl bir yorumu olabilir. Teşekkürler

Rüyada yuvarlak masa örtüsü görmek neye yorulur?

Sevim merhaba. Gördüğünüz rüya İslami bir toplantı veya toplumsal birlik işaret etmektedir. Bu sizin veya ailenizin sosyal açıdan muhafazakar yönde güçlü bağlantılarınız olduğunu / olacağını, bunun gücünü yaşamınız boyunca hissedeceğinizi ifade etmektedir. Unsurlara ayrı ayrı bakmak gerekirse;

Masa örtüsü birlik ve beraberlik sembolüdür, yuvarlak masa örtüsü ise bir konu hakkında bir araya gelmeyi, toplanmayı simgeler. Rüyada hediye aldığını görmek kişinin şanslı bir döneme girdiğini temsil eder. Rüyada Allah ismi görmek ise en hayırlı rüyalardan biridir ve görenin kaza ve belalardan uzak duracağına rivayet edilir.

“Rüyada Yuvarlak Masa Örtüsü Görmek” için 3 yanıt

Eskiden tanıdığım ve kendisine soğuk hisler beslediğim bir kadın bir süre önce anne oldu. Rüyamda bir kaplıca tatil köyündeymişiz ve küçük bebeği olan bu genç anneye karşı olan hislerimi unutmaya ve ona yardım etmeye çalışıyorum, yorgan battaniye benzeri şeyleri omuzlayıp dairesine götürüyorum, birden bir odadan kadının annesi fırlıyor ve çığlık çığlığa beni evden kovuyor, niyetimin kötü olmadığını anlatmaya çalışıyorum, genç anneye yardım etmek istediğimi söylüyorum. O ise “mesele artık annemle sizin aranızda, beni karıştırmayın” diyor. Yardım için getirdiğim eşyaları alıp gitmek istiyorum, büyük anne elimdekilere hışımla asılıp aralarında bir şey olup olmadığına bakıyor. O anda elimde bir kamera ile olayı kaydettiğimi görüyorum. Büyük anne alaycı bir tavırla “örtülerin arasında çok kıymetli şeyler mi var yoksa” diyerek tahriklerini sürdürüyor, birden el işi bir masa örtüsü ortaya çıkıyor, öfkeli kadın masa örtüsüne öylesine hayran kalıyor ki öfkesi duruluyor, benden yapılışını tarif etmemi istiyor. Maruz kaldığım kabalığa rağmen bir şeyler anlatmaya çalışıyorum, karşılığında tahammülüme şaşırdıklarını söylüyorlar. Buna benzer rüyaları son zamanlarda çok sık görmeye başladım hırçın öfkeli tutarsız saldırgan insanlarla uğraşıp duruyorum rüyalarımda. Daha önce de bir rüyamı size yazmıştım düşünceleriniz benim için yol gösterici olmuştu. Şimdiden Teşekkür ederim. 45, Kadın, evli, öğretmen.

Belma selam, daha önce size yardımcı olabildiğime çok sevindim. Gördüğünüz rüya ana hatlarıyla yaşamınızda artık bir şeylerin değişmesini istediğinizi ancak çevrenizdeki bazı kişilerin bilerek veya bilmeyerek bu değişime engel olmak için ellerinden geleni yaptıklarını, bazen saldırgan bazen hırçın olduklarını ve bu güne kadar bu değişime engel olmayı başardıklarını anlatmaktadır. Gördüğünüz bu rüya ortaya çıkacak bir ani gelişme sonucu size engel olan kişilerin artık gerçekleri göreceklerini ve size engel olmaya son vereceklerini ifade etmektedir.

İyi akşamlar mesajımı cevaplamaya ayırdığınız zaman için çok teşekkür ederim; yazınızdaki tahlil gerçekle birebir diyebileceğim benzerlikte Sanırım rüyaların uyanıkken halledilemeyen meselelerin çözümünde işe yarayabileceğini söyleyenler haklı.Ancak rüya yorumu için de ciddi ehliyet gerekli.Değerli görüşleriniz için tekrar teşekkür eder çalışmalarınızda başarılar dilerim.
Allah a emanet olun

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir