Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Yüz Çevirmek

Rüyada yüz çevirmek ne demektir?

Merhaba, üniversitede hoşlandığım ama hiç tanışıp konuşmadığım kişiyi sürekli rüyamda görüyorum. Rüyamda onu gördüğümde çok mutlu oluyorum, fakat her rüyamda kayboluyor ve onu bulamıyorum. En son rüyamda da bir sınıfta ders görüyoruz, tam karşımda oturuyor, ben ona bakıyorum, o da beni görüyor fakat görmezlikten geliyor, hatta yüz çeviriyor, tahtaya bakıp dersi dinliyor.

Bense bana bakması için ısrarla ona bakıyorum, oysa suratıma bile bakmıyor. Bu kişiyi neden sürekli rüyamda gördüğümü anlamış değilim, çok mu sevmişim bilmiyorum, neden insan sürekli bir kişiyi rüyasında görür ki, sizce yukarıdaki rüyalarımı nasıl yorumlamalıyım(beni görmezlikten gelmesini, ve rüyamda kaybolmasını)? Şimdiden çok teşekkürler, Ben 30 yaş üstü bekar çalışan bir bayanım

Rüyada yüz çevirmek yorumu

Bilindiği gibi aynı rüyayı tekrar tekrar, yeniden görmek aşağıdaki anlamlara gelebilir.

1. Rüya çok güçlü bir mesaj vermektedir, mesajın önemini gösterir.
2. Rüyanın vermek istediği mesajı anlamamış olabiliriz.

Rüyanız altıncı tür rüya olarak ele alınırsa;
Altinci tür rüya Rüyalar içinde en ilgincidir. Bu tekrarlanan rüyadır. Insan, ayni rüyayı sık sık görür. Örnegin rüyasında daima aynı eve girdigini, aynı sokakta durdugunu, vb. görür. Oysa kendisi ne o evi, nede sokagı bilmektedir. Fakat rüyada o ev, sokak, vb hiçte yabancı değildir. Veya insan devamli olarak aynı olayı yasar. Bazi kimseler Hint Felsefesine ve Karma’ya inanmaktadirlar. Karma, insan bedeninin bir çok kez bedenlenmesidir. Yani insan öldükten sonra kısa süre sonra baska bedenle yine dünyaya gelmektedir. Karma’ya inananlar, bu tür rüyalarin insanın eski yaşamıylamiyla ilgili oldugunu ileri sürmektedir. İnsan sürekli görmüs oldugu evde oturmus olabilir. Oysa rüya yorumu yapanlar bunu kabul etmemektedir. Böyle yinelenen rüyadaki seylere dikkat etmek gerekir. Bu sayede insan bir süre sonra neyle karşılasacagini anlayabilir.

“Rüyada Yüz Çevirmek” için bir yanıt

Rüyamda eski eşimin başını öne eğip banyo yapıyordu zorlanıyordu bende ona yardım etmek için elimi uzattım ama o başını eğmiş kaldırmıyordu.sırtını yıkamaya çalışıyordum, sırtı hep sivilceydi ama hiç yüzüme bakmıyordu. bu ne anlam içeriyor bana bir yorumda bulunursanız sevinirim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir