Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Yüz Gerdirmek

Rüyada yüzünü gerdirdiğini görmek neye çıkar?

Sevgili admin, bu gece beni rahatsız eden bir rüya gördüm, lütfen hemen cevap verebilir misiniz? Rüyamda geleceği gördüm, ben elli yaşındaymışım, kızım kocaman genç kadın olmuş ama rüyada eşimi hiç görmedim. Rüyada güya ben genç yaşta çok çökmüşüm, yüzüm sanki 50 yaşında değilde 90 yaşındaki bir kadın gibi kırışmış. Şu anda 6 yaşında olan kızım büyümüş, evlenmiş ve bana “anne sen aslında çok güzel ve genç bir kadınsın, kendine bakmadığın için yorgun görünüyorsun, gel yüzüne estetik yaptıralım, yüzünü gerdirelim” diyor ve ben de kabul ediyorum.

Bir klinikte ameliyat oluyorum ama ameliyat kötü geçmiş, aynaya bakmama izin vermiyorlar, günlerce ağlıyorum. Sonra ikinci ameliyat oluyor ve ben çok güzel olduğumu görüyorum, kendimi genç kız gibi hissediyorum. Gerçekten acayip bir rüyaydı, neyse ki sonu iyi bitti, ne demek bu? 30, kadın, evli, mühendis.

Rüyada yüz gerdirmek yorumu

Rüyada yüz gerdirmekDeğerli okurum, rüyada geleceği görmek sık görülen bir rüyadır ve temelinde insanın içindeki geleceği merak etme güdüsü yatar, rüyada gelecek yıllardaki halini görmek kişinin sahip olduğu sevinç, uyum ve huzurun ileride daha da artacağına rivayet edilir. Gelecek zamanları görmek aynı zamanda iyimser bir ruh hali içinde önemli başarılara imza atacağınız bir evreye girdiğini ifade edebilir. Cildinin kırışmış olduğunu görmek ya da olduğundan yaşlı görünmek kişinin omuzlarındaki ağır yaşam şartlarının meydana getirdiği yüklerin artık onu yormaya başladığını simgeler, kendine daha çok vakit ayırması gerektiğine işaret eder.

Rüyada yüz gerdirmek rüya sahibinin yeni bir öz kimlik ve öz imaj arayışında olduğunu gösterir. Rüyasında yüzünü gerdirdiğini görmek aynı zamanda kendine güven konusunda olumlu bir ilerleme olduğunu, kendine daha fazla güvenmeye başladığını simgeler. Yüzünü gerdiren birini görmek ise dış görünüşünüz hakkında endişeleriniz olduğunu ifade eder. Birinci ameliyatın başarısız olması, ikincinin iyi geçmesi ve kendini güzel bulman, iyi hissetmen ise arayışında önce bir hayal kırıklığı yaşayacağını arkasında hayallerine kavuşacağını anlatmaktadır.

“Rüyada Yüz Gerdirmek” için 2 yanıt

Burun estetiği
Rüyamda eşimin burnunun ikiye ayrıldığını ve bir tarafının uzun diğer tarafının eski haliyle kaldığını görüyorum. Ne olduğunu sorduğumda bana burnunun estetik yapılması gerektiğini söylüyor.

Nil selam, rüyada eşinin burnunun kırıldığını görmüş olman aslında gerçek hayatta ondan beklediğin ilgi ve alakayı göremediğini ifade ederken onun burnuna estetik yapılması gerektiğini söylenmesi ise bir vesile ile kendine güveninin artacağını, eşinden beklediğin alakayı görmeye başlayacağını ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir