Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada İnsan Yüzü Görmek

Rüyada insan yüzü neye delalet eder?

Rüyamda komşum bana birinin benimle evlenmek istediğini söylüyor ve benim fikrimi soruyor. Bende evlenmek istediğimi söylüyorum, o kisiyi tanımadığım ve yüzünü dahi görmediğim halde. Ertesi güun düğünüm oluyor ama ben bu kadar çabuk olacağını beklememiştim. Damadın daha yüzünü hiç görmemiştim. 10 dakika sonra düğün fotoğrafı çektirmeye gidilecekti. Benim ne saçım, ne makyajım yapılmamıştı. Gelinlik desen hiç görmemiştim. Dışarıda perdenin arasından damadı gördüm. Adi Can’dı, kel birisiydi ve bıyık bırakmıştı, yüz tipi ise yuvarlaktı. Geldiği araba spor idi.

Ne yapacam ne edecem derken, bir otobüs seklinde bir arabaya biniyorum ve ablamı arıyorum. Ablam açmıyor ama tekrar ablamı arayayım derken beni o sırada arayan arkadaşımı arıyorum. O kişiye tüm durumu anlatıyorum ve kaçıp kaçmayacağımı soruyorum. Çünkü ben önce tanışırız sanıyordum, kendim güzel bir şekilde her şeyimi ayarlarım sanıyordum. Nişan, kına olmadan düğün ve perde arasında görülen yüz, yangından mal kaçırır gibi bana çok çabuk geldi. Canım arkadaşım bana “kaç”c deyince, pasaportu alıp arkadaşlardan borç alarak önce İstanbul’a uçuyorum ve daha sonra Kıbrıs’a kuzenimin yanına gidiyorum. Kibrıs’a varınca banyoya giriyorum, çok pis olmuşum gibi ve ondan sonrada uyanıyorum.

Rüyada yüz, insan yüzü görmekCinsiyetiniz: Kadin
Medeni durumunuz: Bekar
Yasiniz: 21
Su an ki ruh haliniz: yeni uyandigim icin korku, aglamakli

Rüyada insan yüzü görmek yorumu

Rüyada yüz görmek yüzleşme, iki yüzlülük, sorun anlamlarını simgeler. İnsan yüzü, yaşamınızdaki kimi sorunlarla ve kimselerle karşı karşıya kalacağınız durumları ifade eder. Kusurlu yüz, yüzünün kusurlu olduğunu görmek kabahatin sizde olduğuna işaret eder. Sivilceli yüz, yüzde sivilce görmek sıkıntılı maddi ve manevi durumları temsil eder. Şiş yüz, yüzünün şişmiş olduğunu görmek maddi durumlarda iyileşme olacağına delalettir. Yüzün bir tarafını görmek size ikiyüzlü davranan, döneklik edecek bir kimseye işarettir.

Yüz silmek, yüzünü sildiğini görmek bütün sıkıntılardan temiz ve kolay çıkmaya işarettir. Rüyada kendi yüzünü görmek sorunlar ve gerçek hayatınızdaki problemler ile yüzleşmek için işarettir. Sizin veya birinin iki yüzü olduğunu görmeniz döneklik gösterir, siz veya bir başkasının hayatında iki yüzlü davranmakta olduğunu işaret eder.

Rüyada asık yüz, asık surat görmek kendinizi doğru anlatmadığını ya da anlatamadığınızı gösterir. Kendini asık suratlı görmek ise kendinizi iyi ifade edemediğiniz için bundan dolayı sıkıntı yaşadığınızı gösterir. Rüyada gülen yüz, güler yüz, gülen surat, gülen birini görmek iş ya da özel yaşamınızda güzel günlere kavuşacağınızı simgelerken kendi yüzünü güler halde görmek başarıya ulaşacağınızdan emin olduğunuzu simgeler. Rüyada siyah yüz görmek rüyayı gören kişinin yoğun bir  stres yaşadığını veya derin bir endişe içinde olduğunu ifade eder. Sarı yüz görmek rüyada görülen kişi ile hastalıklı, sorunlu bir ilişki yaşadığını gösterir. Kırmızı yüz gerçek hayatta birinin rüyayı gören kişiye kaşı büyük bir mahcubiyet veya pişmanlık yaşadığını simgeler.

Rüyada siluet görmek, insan silueti görmek yaşamınızdaki kimi sorunların sebebini anlayamadığınızı ya da bu soruna kimin sebep olduğunu bulmaya çalıştığınızı simgeler. Rüyada suratsız olmak, yüzü olmadığını görmek size çevrenizdeki dünya hakkında kötümser mesajlar verip, bu korkunç gidişin sebebini bulmanız gerektiğini ifade eder. Rüyada suratsız birini görmek hoş olmayan durumlar ve nahoş arkadaşlar anlamına gelir. Surat, çehre, beniz, bet, sıfat, vecih terimleri de aynı manaya gelir.

“Rüyada İnsan Yüzü Görmek” için 3 yanıt

Rüyamda kendimi gördüm ölmüştüm kefenli yüzüm ama sevdiğim ağlıyordu ben onu teselli ediyorum ben Burdayım ölmedim diyorum ama o beni görmüyordu tabutu açtı kefeni kaldırdı benmişim yüzümü gördüm ama sevdiğim çok ağlıyordu neden öldü n diyip duruyordu

Rüyamda sabah namazından yaklaşık 2 saat önce, karanlıkta 23 rakamı, karanlıkta nötr bir kadın yüzü, karanlıkta 03:15 ve 11:00 saat dilimlerini gördüm. Bundan önce de yine karanlıkta Mikail kelimesini, sonrada yine karanlıkta yakup kelimesini gördüm. Ayrıca buna ek olarak ahiret gibi bir yerde, ıssız ve düz çöl gibi bir alanda, madeni ve yuvarlak bir para buldum ve üzerinde yay burcu işareti yani ok simgesini gördüm. Teşekkürler. İyi çalışmalar.
Kimden: Selni
Cinsiyetiniz: Erkek
Yaşınız: 21
Medeni Durumunuz: Bekar

Rüyanız / rüyalarınız çok derin anlamlar içermekte, ancak bu kadar az bilgi ile bunlara yorum getirilemez.

Lütfen sitemizde 23 rakamı, Mikail, Yakup, madeni para, yay burcu, ok anlamlarını araştırın. Yay burcu ile ilginiz var mı düşünün.

Rüyada nötr bir kadın yüzü gördüğünüzü yazmışınız. Bu yüz sizin için bir şey ifade ediyor mu ( sevgiliniz, anneniz, kız kardeşiniz vb )

Benzer şekilde 03:15 ve 11:00 dilimini bir anlamı var mı ( doğum saatiniz, sevdiğiniz birinin ölüm saati vb )

Ancak tüm bilgiler bir araya geitirildikten sonra sağlıklı bir sonuç ortaya çıkabilir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir