Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Yüz Yıkamak

Rüyada yüz yıkamak neye delalet eder?

Rüyada yüz yıkamakGeçenlerde gördüğüm banyo ile alakalı rüyalarımı içim rahat olsun diye anlatmak istiyorum. İlkinde banyoda yüzümü yıkadıktan sonra burnumu sümkürüyorum, yani burnumu temizliyordum, o sırada burnumdan zeytin çekirdeği gibi bir madde çıktı ve çok rahatladım, beynimin ferahladığını hissettim.

Diğerinde ise yine yüzümü yıkamak için banyonun kapısını açtım, tam banyoya gireceğim anda birden banyo kapısının arkasındaki bir siyah varlık arkadan kapıyı kapattı ve kilitledi. Ben Kelime-i Tevhid getirmeye başladım, kapıyı açmaya çalıştım, çok ürktüm fakat geri çekilmedim, Tevhid getirerek kapıyı açmaya çok uğraştım ancak açamadım. Bunlar neye işaret? Allah rızası için cevap verin.

Rüyada yüzünü yıkadığını görmek yorumu

Kerem merhaba, dikkat edersen her iki rüyanın da ana unsuru ilginç bir şekilde yüz yıkamak olup, ya yüzünü yıkarken bir şey oluyor yada bir şey yüzünü yıkamaya engel oluyor.

Rüyada yüzünü yıkamak kendinle yüzleşmeye, yüzleşme yapmaya delalet eder. Rüyada yüzünü yıkadığını görmek kendine dahi itiraf etmediğin zihninin derinliklerinde bazı duygu ve düşüncelerin açığa çıkmaya başladığını, bunların ortaya çıkmasına izin verip onlarla yüzleşmek, kendini daha iyi tanımak gerektiğini ve ondan sonra daha huzurlu olacağını temsil eder. Rüyada yüzünü yıkayan birini görmek birisi ile temiz bir konu hakkında görüşme yapmak ve merak ettiğin soruların cevabını alıp rahatlamaya işaret eder.

İlk rüyanda burnundan zeytin çekirdeğine benzer bir cisim çıktığını görmen ve ondan sonra ferahladığını görmüş olman yaşamakta olduğun bir sıkıntıyı üzerinden atacağını göstermektedir. Çünkü burundan böcek ya da pislik dışında bir şey çıkarmak ya da çıktığını görmek çıkan obje konusunda kafanızın meşgul olduğuna yorumlanır. Buradaki siyah renkli bir objedir ve bir sıkıntıya yorulur, burnundan çıkması ise bir sıkıntıyı üzerinden atacağına ve rahatlayacağına delalettir.

İkinci rüyada gördüğün siyah varlık ise gerçek hayatta senin kötülüğünü isteyen birilerinin / birinin seni kontrol ettiğini, hayatını çok etkilediğini ve seni hep olumsuz veya kötü şeylere yöneltmeye çalıştığını temsil etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir