Kategoriler
İnsan Hakkında Rüyalar

Rüyada Yüz Yıkamak

Rüyada yüz yıkamak neye işaret eder?

Rüyamda dışarıda çok güzel yağmur yağıyor. Bende pencereden “Rabbim, yağdırdığım Rahmet kadar bize de Rahmet yağdır” diyorum. Sonra uyuyordum uyandım kız kardeşim “yüzünü yıkamadın mı” diyor. Yüzümü sabunlamış ama yıkamamışım. Değerli yorumlarınız için şimdiden çok teşekkür ederim iyi günler. 34, Kadın, Bekar, Çalışmıyor

Rüyada yüz yıkadığını görmek yorumu

Rüyada yağmur görülmesi her zaman güzeldir. Daima iyiye ve güzele yorulur. Berekete, bolluğa, günahlardan arınmaya, kötülüklerden uzaklaşmaya rivayet edilir. Rüyada dua ettiğini görmeniz saygı, samimiyet ve alçak gönüllülük anlamına gelir. Daha yüksek bir kaynaktan yardım aradığınızı, yardım ve desteğe ihtiyacınız olduğunu simgeler.

Rüyada yüzünü yıkamak arınma, kötülük ve karamsarlıktan kurtulmaya, aydınlık günler kavuşmaya delalet ederken rüyada yüzünü yıkadığını görmek aynı zamanda temiz bir konu hakkında görüşme yapmak demektir.

Fakat siz yüzünüzü sabunlamış ama yıkamamışsınız yani yüzünüz sabunlu kalmış ki bunun anlamı sıkıntılardan kurtulmak için yapmanız gereken bir şeyin yarım kaldığını ya da yapılması gereken bir şey daha kaldığını simgelemektedir.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir