Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Yüzdüğünü Görmek

Rüyada yüzdüğünü görmek nedir?

Merhaba, ben 16 yasında bir genc kızım. Rüyamda denizde yüzüyordum, yanımda kücük bir kız çocuğu kafesten önce kus cıkarıyordu ve “kuşum denizde çok güzel hareketler yapıyor” dıyordu, kus denize gırınce japon balıgına donustu, yunus gıbı zıpladı, sonra ben denize daldım, baktım bu balık hiç bir yerde yok, denızın ıcını gorebıldım, sonra etrafıma bakarken anıden balık sag el ısaret parmagımı ısırmıs, ama tum parmagım balıgın ıcınde dıslerının ızlerı kalmıstı. Cok merak ettım cevaplarsanız çok mutlu olurum. Tesekkurler. Berna’nın rüyası.

Rüyanın unsurları denizde yüzmek, kız çocuğu, kafeste kuş, japon balığı, denize dalmak, yunuz balığı, sağ el, işaret parmağı, balık ısırması, diş izleri. 14 Eylül 2012, 21:00.

Rüyada yüzdüğünü görmek yorumu

Berna merhaba, bu kısacık rüyanız aslında sayfalar dolu mesajlar vermektedir.

Gördüğünüz rüya, gerçek hayatınızın başarılarla dolu geçeceğini, özellikle sosyal ve iş ilişkilerinde önemli başarılar elde edeceğinizi, isabetli karar vermedeki yeteneğiniz ile seçimlerinizde genellikle doğru adımlar atacağınızı ancak karşınıza yakın zamanda çıkacak önemli ve büyük bir kısmeti kaçırmamak isterken bununla ilgili tehlikeler konusunda sizi uyarmaktadır. Her şey göründüğü gibi olmayabilir. Çok iyi dediğiniz şey sizin için kötülük getirebilir. Sizi ısıran balık bunu simgelemektedir.

“Rüyada Yüzdüğünü Görmek” için 2 yanıt

Rüyamda dalgalı bir havuzda yüzüyordum, üstelik omuzlarımda da bir kadını taşıyarak. Sonra havuzdan çıktık onu havuza attım bende temkinli bir şekilde girdim ve daldım. Havuzun dibinde çok ama çok güzel yüzüyordum sanki yılların yüzücüsü gibi. 20, Erkek, Bekar, Çalışmıyor

Onur merhaba,
Rüyanda net olmayan bir kısım var. Kadını neden havuza attığın net değil, kendisi yüzsün diye mi? bana ne, ne hali varsa görsün diye mi?
Rüyada yüzmek başarı ve yolculuk manası taşırken, rüyada dalmak, suya daldığını görmek, risk demektir. Riskli işlerden uzak durmanız ve dikkatli davranmanız gerekir şeklinde yorumlanır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir