Kategoriler
Hayvanlar

Rüyada Yüzme Havuzu Görmek

Rüyada yüzme havuzu ne demektir?

Büyük bir yüzme havuzu içinde büyük balık sürüsü ve içlerinde de ufak bir kaç tane süs balığı gördüm. Havuzun suyu çok berraktı, balıklar bir kaybolup bi gözüküyorlardı. Bir süre onları besledim daha sonra suyun içine girdim ve havuzun kenarına oturdum. Sonra aniden tekrar kalktım çünkü büyük bir balığın üstüne oturmuştum.

Balıklardan büyük olanların bir çoğu havuzun kenarına çıkmış hareketsiz duruyorlardı. Üstüne oturduğum balık kuyruğundan hafifçe zedelenmişti, üstüne biraz su attım ve tekrar havuza döndü diğer balıklar ise kenarda durmaya devam ediyordu.
Şimdiden çok teşekkürler.

Rüyada yüzme havuzu görmek yorumu

Nilüfer selam, rüyada havuz görmek genellikle bakılan, görülen havuzun niteliği ile yorumlanır. Temiz havuz, İçinde saydam, temiz su bulunan bir havuza bakmak, bakan kimsenin geleceği çok parlak olacaktır. Bu insan eski dert ve sıkıntılarıyla bir daha karşılaşmayacaktır

Rüyada yüzme havuzu görmek uyanık yaşamınızda işinizde sebat eder ve aksatmadan çalışmaya devam ederseniz iş ve mali yaşamınızda güzel gelişmeler elde edip, güzel bir servet yapacağınızı simgeler. Bakınız rüyada havuz görmek tabiri.

Rüyada balık sürüsü görmek yönetici durumuna gelineceğine işarettir. Rüyada süs balığı görmek gerçek yaşamınızda aslında şansınızın açık olduğunu ancak bu şansı elde etmek için yapmanız gereken şeyleri yapmadığınızı, oturduğunuz yerden kısmetin gelmesini beklediğinizi simgeler.

İlave bilgiler :

Rüyada yüzme havuzunda yüzdüğünü görmek aşk ve özel hayatınızda kimi şanssızlıkları işaret eder.

Rüyada yüzme havuzu temizliği görmek yaşamınızda iki farklı yönde güzel gelişmeler olacağını simgeler

“Rüyada Yüzme Havuzu Görmek” için 3 yanıt

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir