Kategoriler
Kişisel Rüyalar

Rüyada Yüzme Yarışı Görmek

Rüyada yüzme yarışı görmek ne demektir?

Merhaba. Hocam ben kabus gördüm. Bir gün tanıdıklarla havuza gidiyorduk. İlk önce yüzme yarışı yapıyorduk, o kazanamamıştı. Bir süre sonra kaydıraktan kayayım derken üzerime turuncu böcekler vardı, git gide artıyordu bu sayı. Kaydırakta da çıkmaya başlamıştı. Sonra havuza dalayım böcekler gitsin derken böceklerin havuzdan çıktığını yeni fark ettim ve sonra onların türlerinden dev mi dev kocaman bir böcek çıktı her insanın boyunu aşıyor. Sonra o beni kıskacıyla tam öldürecekken uyandım.Bu nedir? bu arada ben bir not düşeyim böcekler hayatımda en nefret ettiğim ve en tiksindiğim canlılardır.

Rüyada yüzme yarışı görmek tabiri

Atakan selam, lütfen ilk önce korku rüyaları sayfasında kabus nedir bölümünü oku. Rüyada havuza gitmek aslında size önemli bir mesaj vermekte ve mutlu yaşamak ve hayatın zorlukları ile daha kolay baş edebilmek için yaşamınızda küçük şeylerle zaman kaybetmeyin, akıllıca seçimler ve isabetli kararlar ile kendinize daha fazla zaman ayırmaya bakın demektedir.

Rüyada yüzme yarışı görmek veya yarışan yüzücüleri izlemek içinizdeki enerjinin sizi daha aktif olmaya teşvik ettiğini ve buna izin vermeniz gerektiğini ifade eder. Yüzme yarışına katılmak ise hayatınızın ilerleyen dönemlerinde de rahat, sağlıklı, mutlu ve huzurlu olmak için bu günden yapmanız gereken şeyler olduğunu ve bunları yapacak imkanlarınızın bulunduğunu temsil eder. Bakınız rüyada yüzmek sayfası.

Rüyada kaydıraktan kaydığını görmek maddi ve manevi hayatınızdaki iniş ve çıkışlar konusunda bir denge kurma çabalarınızı temsil eder, bakınız rüyada kaydırak görmek rüya tabiri. Kaydırakta kayarken ortaya çıkan turuncu böcekler esasında senin gerçek yaşamında tutkularından kaynaklanan küçük sorunları temsil etmekte ve bu tutkulara devam edersen (mesela bir futbol takımına holiganlık derecesinde çılgınca bağlanmak, cep telefonu bağımlılığı ve benzeri) bu küçük sorunların birikip, büyüyeceğini ve kontrol edilemez seviyeye gelip yaşamını olumsuz etkileyeceğini ifade etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir