Kategoriler
Önemli Rüyalar

Rüyada Yüzmek

Rüyada yüzmek neye işaret eder?

Rüyamda denize girmiştim, ileride çok güzel berrak bir bölüm vardı, burada Ajda Pekkan yüzüyor ve ‘burada muhteşem bir deniz, burada denize girsene” diye beni de çağırıyordu. Ama denizin o kısmı iple çevrili olduğu için giremiyordum, ipin çevrili olduğu berrak denizin kenarında bir süre yüzdüm, bu bölüm de berraktı. Daha sonra biraz koyu renkli üzerinde yağların göründüğü denizde yüzmeye başladım, sonra küçük bir erkek çocuk bana tutunup benimle yüzmeye başladı, sürekli dalarak yüzdüğüm için çocuğun boğulmasından endişe etmeye başladım ama çocuk boğulmadı. Daldığımda da deniz berraklaşıyor ve yüzmekten keyif alıyordum.

Deniz bitene kadar rengi koyu olan bu denizde keyifle bir baştan başa yüzdüm, sonra kıyıya doğru yüzerken ara ara denizin çekildiğini, sadece taşlarla kumların olduğu bölümler olduğunu gördüm. Buralardan yürüyerek geçip denizin olduğu yerlerde (ara ara sığdı) yüzerek çıktım. Bu rüya neye neye tabir edilir?

Rüyada yüzmek nasıl yorumlanır?

Rüyada yüzmek, yüzdüğünü görmek iş hayatında başarı ve seyahat anlamına gelir. Kirli suda yüzmek doğru olmayan işler yapmak manası taşır. Dipten yüzmek işlerinizi gizlilikle yaptığınızı işaret eder. Yüzme öğrenmek, yüzmeyi öğrendiğini görmek, yeni başarılar elde etmek için kimi planlar ve hazırlıklar yaptığınızı simgeler. Eğitim sonunda yüzdüğünüzü görürseniz bu başarılara yakında ulaşacaksınız manası taşır. Yüzme bilmemek, yüzme bilmediğini görmek, amaçlarınız ulaşmak için sahip olmanız başka yetenekler ya da özellikler olduğunu işaret eder.

Derin suda yüzmek büyük hedefleriniz olduğunuz simgeler. Sığ suda yüzmek, derin olmayan suda yüzdüğünü görmek ise hayatta iddialı hedeflerden ziyada mantıklı ve gerçekleşme olasılığı yüksek, doğru hedefleriniz olduğunu simgeler.

Rüyada yüzme yarışı görmek veya yarışan yüzücüleri izlemek içinizdeki enerjinin sizi daha aktif olmaya teşvik ettiğini ve buna izin vermeniz gerektiğini ifade eder. Yüzme yarışına katılmak, yüzerek yarışmak ise hayatınızın ilerleyen dönemlerinde de rahat, sağlıklı, mutlu ve huzurlu olmak için bu günden yapmanız gereken şeyler olduğunu ve bunları yapacak imkanlarınızın bulunduğunu temsil eder. Rüyada yüzen birini görmek, birisinin yüzdüğünü görmeniz çevrenizde başarılı kişiler olduğunu ve onların başarısının size mutluluk verdiğini, onların başarılı olmasına sevindiğinizi simgeler.

“Rüyada Yüzmek” için 6 yanıt

Rüyada denizin dibinde yüzdüğünü görmek
Selamlar, Ben kendimi rüyada deniz dibinde yüzerken gördüm bana bu rüyayı yorumlar mısınız? teşekkür ederim.

Erdi merhaba,
Dipten yüzmek işlerinizi gizlilikle yaptığınızı işaret eder.

Rüyada suyun altında nefes aldığını görmek
Adminim kolay gelsin.
rüyamda mağara gibi bir yerde tavana kadar su kaplamış yüzüyorum, su çok ama çok net ve temiz, korkmuyorum ve suyun altında nefes alıyorum ne anlama gelir acaba

Merhaba,
Gördüğünüz rüya olağanüstü bir hayal kabiliyetine sahip olduğunuzu temsil ederken aynı zamanda sessizliği, sakinliği seven bir karaktere sahip olduğunuzu ya da huzura ihtiyaç duyduğunuzu da simgeleyebilir.

Rüyada nehirde yüzdüğünü görmek
Merhaba adim erkan 21 yaşındayım
1 buçuk senelik ilişkiden sonra 1 ay önce sözlendim ve 2 hafta sonra nisan olacak, düğün seneye olacak. Maddi yönden sıkıntı var.

Rüyamda bir nehre yüzmeye girdim, nehir derin değildi ama birden çoğalıp pis suyun akışına doğru sürüklenmeye başladım ve içimi korku sardı ben nasıl kurtulacağım diye öylece uyandım. Bunun manası nedir?

Rüyada nehir görmek, başarı ve mutluluğu işaret eder. Ancak buradaki önemli ayrıntı, başarıya daha çok kendi gayretinizle kavuşacaksınız şeklinde yorumlanır. Sahip olduğunu güç ve yeteneklerin farkında olmalısınız anlamı taşır.
Nehirde yüzmek veya nehre girmek, makam sahibi iyi bir insandan yardım almak olarak yorumlanır. Bu kişinin desteği ile önünüze yeni fırsatlar çıkacağını ve bunları iyi değerlendirmek gerektiğini gösterir.
Rüyanın devamında olanlar ise hedefinize ulaşmak için kendi başına hedefe gitmek ya da birinin desteğiyle gitmek arasında kararsız kaldığınızı bu yüzden kendini kötü hissettiğini ama kararsızlığın hele hele olayların akışına kapılmanın kötü olduğunu işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir