Kategoriler
İlginç Rüyalar

Rüyada Yüznumara Görmek

Rüyada yüznumaraya girmek ne demek?

Rüyamda evdeydim, bitirmem gereken bir işim varmış bu nedenle büyük abdestimi  tutmaya çalışıyorum. Onun hemen bitirip yüznumaraya gitmeye çalışıyordum ve sonra büyük abdestimi gidermek için yüznumaraya giriyorum, ayaktayken büyük tuvaletimi yapıyordum. Bu ne demek?
Handan, 22, Kadın, Bekar, Çalışmıyor, tövbe eden

Rüyada Yüznumara görmek tabiri

Handan merhaba. Bilindiği gibi yüznumara eski dilde tuvalet demektir ve günümüzde kullanımı hemen hemen kalmamıştır. Bu terimin ortaya çıkışı da çok ilginçtir. Eskiden Fransa’da otellerde tuvalet ortak olur ve koridorun en sonunda yer alır ve 00 (yani oda numarası yok) levhası ile belirlenirmiş. Fransa’daki 00 uygulaması nasıl olduysa dilimize 100 numara olarak girmiş ve hela, kenef, ayakyolu terimlerinin yerine kullanılmaya başlanmış. Da sonra İngiltere’de WC terimi dilimize girmiş.

Yüznumara rüya tabiri için lütfen tuvalet rüya tabiri sayfasını inceleyiniz. Rüyanızda ilginç olan büyük abdestinizi ayakta yapmanız olup bu ise önünüzde kolay yoldan rahata erme imkanı varken sizin bir nedenle işi zorlaştırdığını simgelemektedir.

“Rüyada Yüznumara Görmek” için bir yanıt

Rüyamda çocuğum yüznumara kapısına kakasını yapıyordu, beni çağırıyor gittim ve çok büyük kakasini yaptı, zor çıkardı “bu nasıl olur” dedim, çok büyüktü, Korktum etkilendim bu ne anlama geliyor?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir