Kategoriler
Korku Rüyaları

Rüyada Yüzü Olmayan Birini Görmek

Rüyada yüzü olmayan birini görmek neye delalet eder?

Evde 1 aydır yalnız kalıyorum, ailem burada değil, geceleri korkuyorum. Bu gece rüyamda sel olduğunu gördüm, evimiz 2 katlı ama camlara kadar su carpıyordu, böyle sel gibi değilde denizin dalgası gibi çarpıyordu. Birden camdan baktım aşağıda bir kadın kucağında bir bebek vardı, üstlerine su gelir diye korktum.

Kadın kafasını kaldırdı, yüzü yoktu ve başında benim şalım vardı. Cok korktum erkek arkadasımı aradım, o sırada kadın bir arabaya bindi. İnanılmaz derecede korktum lütfen bir yorum yapın. 18, Kadın, Flört, Öğrenci

Rüyada yüzü olmayan birini görmek yorumu

Rüyada yüzü olmayan birini görmekDeğerli okurum, gördüğün bu korkulu rüyaların temeli aslında gerçek hayatında yaşadığın korkudur yanı yaşadığın korkular uykunda bu senaryolarla rüya olarak yansımaktadır. Zaten rüyaların bilimsel tanımı olarak kişinin ruh halinin yansıması gösterilmektedir. Dolayısıyla rüyadaki imgelerin bir anlamı yok, sen korkularını önleyecek ortama kavuşmadığın sürece diyelim bugün yüzü olmayan kadın gördüysen yarın üç gözlü birini ertesi gün kafası olmayan birini görebilirsin. Ben sadece genel bilgi anlamında aşağıdaki açıklamayı ekliyorum.

Rüyada sel görülmesi yaklaşmakta olan bir tehlikeye rivayet edilir. Suların evin camlarına kadar sıçraması kişinin gerçek hayatta kendini emniyette hissetmediğini gösterir. Çünkü ev emniyet demektir, eve çarpan sular güven konusunda sıkıntı demektir.

Rüyada yüzü olmayan birini görmek rüyayı gören kişinin yüzleşmekten korktuğu bazı gizli kaygıları olduğunu gösterir ve bir sebeple açığa çıkan bu gizli endişelerin rüya sahibini dehşete düşürecek derecede korkuttuğunu gösterir.

“Rüyada Yüzü Olmayan Birini Görmek” için 7 yanıt

Rüyamda ananemin evindeyimisim, beton bahcenin ustunde hava hafif karanlık sesleniyomusum birilerine, o anda beton yer patlayıp icinden uzun boylu bir insan cıktı ama yüzü yoktu, kızgın yuksek bir sesle arapça iki kelime soyluyordu, surekli tekrar ediyordu, korkudan ağlıyordum ben, bu ne demek cok etkisi altında kalmisim.

Rüyamda dağların patladığını ve birilerinin sürekli dua ettigini duydum, insanlar sürekli kacisiyordu, insanlar birbirini eziyordu izdiham oluyordu.

Rüyamda babam annem ben ve bebek yegenim eski evimizde kaliyorduk, gece yarisi babam uyandi ve lavaboya gitmek için ayaga kalkti, soba vardi, sobanin tam önüne gelince titremeye basladi, sonra babam odadan ciktiktan sonra birden benim kucagima bir bebek geldi, annem yegenimi bir kolunda yatiriyordu diger kolu acikti ve ben kucagimdaki yüzü ve bedeni belli olmayan bebegi annemin koluna yatirdim. Sonra annem uyandi ve kolunda yatan bebeği görünce korktu ve firlatti attı. Rüyamin anlami nedir acaba?

Rüyamda bir lokantada balık siparişi veriyordum, dolaptaki balıkları gördüm, sonra suretini görmediğim bir adamla konuşmaya başladım “sabret iki üç gün içinde sevdiğin kız sana gelecek” dedi, “nasıl eminsin” dedim, “senin için istihareye yattım, çok güzel gördüm, iki üç gün sabret” dedi, “görüşürüz” dedi gitti ,yorumunuz için şimdiden teşekkürler.

Bembeyaz kıyafetli bir adam yüzü yok ama bir tek gözü var, göz rengine bakarken gözünün içinde erkek arkadaşımla ikimizi gördüm, ben gelinlik o ise damatlık giymiş, beni alnımdan öpüyordu, bu neye işaret acaba?

Benim rüyamda banyoda camdan siyah ve beyaz bir yüzü belirsiz birinin bana doğru geliyordu, bende sanırsam ona bağırıyordum sanırsam. Bunun manası ne?

Merhaba bende her rüyamda birini görüyorum hep yan yanayız ve ona öyle bir bağlılık hissediyorumki fakat yüzünÜ hiç göremiyorum en korkulu rüyamda bile yanımdaymış gibi hissediyorum sanki beni hiçbir rüyamda yanlız bırakmıyaçakmış gibi hissediyorum bu konu hakkında düşünceleriniz neler?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir