Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Yüzük Beğenmek

Rüyada yüzük beğenmek neye işaret eder?

Rüyada aklımda evlenmek düşüncesi var çarşıda geziyorum, bir tezgah görüyorum, üzerinde sayısız yüzük var (bu yüzükler normal takılan taşlı, şeklide taş olup olmadığı belirsiz , avuç içine bakan tarafı ince, üst tarafı kalın ve kabarık yüzükler )

Yanımda bir bayan var bana yüzük beğenmemi istiyor ve yüzükleri karıştırıyorlar tek tek, bir kaç yüzük gösteriyorlar ben beğenmiyorum, yanımdaki bayan “altın yüzüğe ne dersin” diyor, benim arkadaşımda gördüğüm yüzük geliyor aklıma, nakışlı geniş gümüş yüzük arzu ediyorum, yanımdakine “ben bunları istemiyorum, bana gümüş yüzük alalım” diyorum ısrarla gümüş yüzük istiyorum ve ayrılıyorum. Lütfen söyler misiniz, yüzüklere bakmak, yüzük seçmek ne demektir.

Rüyada yüzük beğendiğini görmek nasıl yorumlanır?

Rüyada yüzük görmek duygusal bütünlük, süreklilik ve taahhütlerini yerine getirmekteki başarınızı işaret eder. Eğer parmağınıza yüzük takarsanız bu yeni bir ilişki ya da mevcut ilişkinizde başarılı başarılı olmak için çaba gösterdiğinizi veya taahhütte bulunduğunuzu gösterir. Rüyada yüzük aynı zamanda sadakat, idealleri, sorumluluklar veya inançları temsil eder. Rüyada gümüş yüzük görmek, makam, mal, zenginlik, geçim, bolluk ve berekete işarettir. Bu rüya hakkında detaylı bilgi için rüyada yüzük görmek sayfasını inceleyiniz.

“Rüyada Yüzük Beğenmek” için 3 yanıt

Rüyada yüzük seçmek
İyi günler rüyamda 5 tane yan yana dizili gümüş yüzük gördüm ama üzeri bayrak motifli olan yüzükler gördüm. Benden bir ses, birini seçmemi istiyordu. Rüyamı yorumlarsanız çok sevinirim.

Hocam rüyada 5 tane altın birden görmek bizzat 5 vakit namaz demektir. Eğer seçim yap denildiyse ya tekke ya…
inşallah hayırlı olur.

Merhabalar dün gece rüyamda 2 aydır erkek arkadaşım olan Mert ile merkezde geziyorduk. Beni bir kuyumcuya götürdü oradan yüzük beğenmemi istedi. Ben yüzüklere bakıyordum bronz renkli üstünde 3 tane taş olanı beğendim, onu aldık paketinden çıkarınca bir baktım yüzük mor rengindeydi ama üstündeki 3 taş hala duruyordu, ortadaki taş biraz daha büyük yanlardaki 2 tane ortadakine göre küçüktü. Kuyumcuya sordum başka rengi yok bir tek bu kaldı dedi. Tamam dedim çıktık, çıkınca yüzükleri taktık ama bende 2 tane yüzük olmuştu. Biri, yukarıda anlattığım diğeri onun biraz daha incesi ve taşsızı. Yorumunuz için şimdiden çok teşekkürler. Ruh hali: Kafası karışık, Medeni hali: İlişkisi var, Yaş:18-öğrenci.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir