Kategoriler
Para Rüyaları

Rüyada Yüzük Denemek

Rüyada yüzük denemek neye işarettir?

Merhaba, rüyamda bir dükkanda çeşitli yüzükler vardı. Tek taş ve bazıları işlemeli. Ben bu yüzükleri denemeye başladım. Çoğusu parmağıma bol geldi. Birini denerken taşının kenarını kırdım ve çıkarıp yerine bıraktım. 27 Mayıs 2012, 00:14

Rüyada yüzük denemek nasıl yorumlanır?

Merhaba, Gördüğünüz rüya yeni bir ilişki ya da mevcut ilişkinizde başarılı başarılı olmak için çaba gösterdiğinizi veya taahhütte bulunduğunuzu göstermektedir. Denediğiniz yüzüğün taşının kırılması ilişkinizde kimi küçük sorunlar yaşadığınızı / yaşayacağınız ifade edebilir. Bakınız tek taş pırlanta sayfası.

Aşağıdaki bilgiler ilginizi çekebilir.

Rüyada yüzük denemek yahut bir yüzük denediğini görmek yaşadığın tüm şeylere karşılık sadakat, idealler, sorumluluk veya inançlarında bir değişiklik olmadığını, her şeye aynı şekilde devam etme isteğin olduğunu gösterir. Rüyada yüzük taşı görmek taşın değerli olup olmamasına göre faklı anlam taşır. Değerli yüzük taşı şans, mutluluk, zenginlik anlamlarını taşırken değersiz yüzük taşı ise şu anda kısıtlı imkanlara sahip olduğunuzu ancak gelecekte bunun değişeceğini, iyileşeceğini simgeler. Bu onuda yüzük rüya tabiri sayfasında çok detaylı bilgi bulabilirsiniz.

“Rüyada Yüzük Denemek” için 3 yanıt

rüyamda yüzük deniyordum hepsi büyük geldi,kelebek desenli denedim en sonda kuyruğu taşlı üst kısmı kırmızı timsah denedim.son denediğim oldu ama parmağım içinde kısa kaldı.daha sonra randevuma olduğunu hatırladım hazırlanırken,saçlarım kirli dedim.yetişemedim erkek arkadaşımla buluşacakmışım ve geç kaldım.erkek arkadaşım sitem etti hep özel zamanlarda böyle yapıyorsun diye.daha sonra onlar içki içti bende diğer arkadaşımla sigara almaya gittim.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir